Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposom "folyamatosan"...

10 hónaposom "folyamatosan" csimpaszkodik ránk. Miért ez az új őrület?

Figyelt kérdés
Sokat játszik egyedül, de ha mellette vagyunk egy idő után mászik ránk, sírva csimpaszkodik. Nem csak minket tisztel meg ezzel, hanem az összes rokont, ismerőst is.
2012. jan. 21. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás esetleg?
2012. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha sírva, azt nem tudom.

De, ha amúgy is mindenkihez megy és úgy csimpaszkodik, (áll már? Vagy mit csinál?) azért mert tudja, hogy ha ott próbálkozik, akkor van aki elkapja.

11 hónapos lesz a kisebbik lánykám, Ő is sokat jön oda hozzám, felmászik az ölembe, feláll, majd elenged és utána huppan a fenekére, majd újra. De jókat vigyorog ha elkapom, és tudja ha ott vagyok akkor nem esik nagyot. (persze enélkül is vagánykodik és ha egyedül próbál megállni -ma állt fel kapaszkodás nélkül először- az nem mindig végződik "jól").


Vagy lehet szeparációs szorongás, bár ez elvileg ugye az anyával kapcsolatos, de ha rokonokkal is csinálja, így ezt kizárnám.


Azt viszont, hogy miért sírva csimpaszkodik, nem tudom.

2012. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!