Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kicsi szája körül kipötty...

Ha a kicsi szája körül kipöttyösödik az új íz kóstolása után, akkor azt az ételt meddig ajánlott szüneteltetni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:

én legalább egy hónapig szüneteltetném, de ha olyan ételről van szó, ami kikerülhető, akkor tovább is.

mitől pöttyösödött ki?

2012. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A krumplitól.


Köszönöm a választ!!

2012. jan. 25. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős a babád? én csak 6hós kora után kezdtem a hozzátáplálást, nem volt semmi gond egyik ételnél sem.
2012. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos,nem az első gyermekünk,a többieknél nem tapasztaltam ilyet.
2012. jan. 25. 16:17
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor nyugodtan várj még egy hónapot. úgy látszik neki érzékenyebb a gyomra. tápszeres?
2012. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem.Csak már kevés a tejem- a nagyobbaknál is így volt.
2012. jan. 25. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem még várj a szilárd ételekkel nála. tápszert, tejpépet kapott már? ha elfogadja, akkor egyelőre elég az is az anyatej mellé kiegészítésként.

mindegyik kicsi más, vszínű nála más módszert kell alkalmazni. :)

2012. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én vagyok az a "szerencsés" anyuka,akinek a tgyás-t a mai napig sem állapították meg (a munkáltatóm lelépett) és még a Páromat is kirúgták a munkahelyéről,és hiába keresget,hiába küldte el az életrajzát a fene sem tudja hány helyre, eddig annyit ért el,hogy 2 meghallgatásra hívták el ma,Pestre- mi meg vidéken lakunk,bár itthonról vitt kaját és inni,de így is minimum 10 ezrünkbe kerül a mai nap! Sajnos ezt a pénzt is kérnünk kellett. Nem futja se pépre,se tápszerre. Amíg nem rúgták ki a Páromat,addig sem éltünk fényesen az utolsó hónapokban,aminek az az oka,hogy én csak a családit kapom már jó pár hónapja.
2012. jan. 26. 08:02
 9/10 anonim ***** válasza:

sajnálom nagyon, remélem rendeződnek a dolgok.

akkor próbálj meg fejni,h.több legyen a tej. nekem is ennyi idős volt a picim, amikor újra "kínlódtam",h.több tejem legyen, mert ő nem fogadott el semmi mást az anyatejen kívül. szerencsére sikerült kihúznom, 6hóig csak azt kapott. ne add fel, drukkolok.

2012. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2012. jan. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!