Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszületett a második babaám,...

Megszületett a második babaám, szeretném a GYES-t lemondani, mit írjak a lemondó nyilatkozatba? Te mit írtál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
miért akarod lemondani a gyest?Az alapból jár.
2012. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

???

Mi az hoyg miért?

Hát ahoz hogy TGYÁS-t kapjak és aztán pedig GYED-et, ahoz a GYES-t le kell mondanom...

2012. jan. 25. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

T. Államkincstár!

Alulírott xy (adataid) 2012. -től(gyerek születésnapja előtti nap) szeretném megszüntetni a gyes folyósítását z s nevű gyermekem után mert, 2012- (2. gyerek születésnapja) -tól igénybe kívánom venni a TGYÁS-t:

Dátum


Köszönettel: aláírás

2012. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Ennyi lenne?

Azt hittem van valami "hivatalos formája", hogy miket kell beleírni.

Köszi még 1x.

2012. jan. 27. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tárgy: Kérelem gyes lemondásához


T. Államkincstár!

Alulírott x.y. (szül.dátum, anyja neve, tajszám) ezúton kérem x.z. (szül.dátum, tajszám)nevű gyermekem után járó gyermek ellátási segély folyósításának 2012. (2.gyermek szül. dátuma)-tól való megszüntetnését.Indok nem mindig kell, de ha gondolod írd utána, mert (a 2. gyermek szül dátuma)-tól a tgyás kívánom megigényelni.

Mindkét dátumnál írd a 2. gyerek születési napját (nem+ és nem - 1 nap.) mert a gyes akkortól már nem jár, és a tgyás majd akkortól a naptól jár.


Köszönettel: X.Y.(aláírás)

dátum


Én a múlt héten intéztem .

2012. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!