Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Minden nap kiviszite...

Őszintén! Minden nap kiviszitek a babátokat a levegőre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 14:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem. A kicsit igen, mert ő alszik a babakocsiban a teraszon, de a nagy(25 hós), csak max. 15 percet van kinn, mert egyrészt felzajonja a kicsit, másrészt hideg van és kicsi a kert unatkozik.Nagyobb sétára a kettővel együtt nem vállalkozom még, nagy a forgalom.Ha az apja itthon van, vele elmegy sétálni.

Nem kell annyira a tökéletességre törekedni, mert csak belebolondulsz és még nehezebb lesz minden.

2012. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy őszintén válaszoltatok és nem hurrogott senki le :)

Minden válaszoló kap egy kis zöld kezet!:)

2012. jan. 30. 14:30
 13/26 anonim ***** válasza:
Őszintén :igen. Én fejem is megfájdul ha egész nap bent vagyunk. Még a minuszokban is kimegyünk (4 és 2 évesek) mikor kis csecsemők votlak akkor is kimentünk. Én is rosszul érzem magam idebent egész nap, ők is. De gondolom ez a szoktatás miatt jellemző már rájuk. Viszont semmi bajom azzal aki nem viszi ki mindennap.Nekünk így jó másnak máshogy:)Nem tudom hogy az "elvárás" az amúgy mi ilyen levegőztetés terén :)
2012. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Mi csak akkor nem megyünk ki, ha orkán erejű szél van.(Szélben is csak azért nem, mert a gyerekeim ki nem állhatják, ezt valszeg a nagyanyjuktól örökölték)

Amúgy mindig. Legyen 50 fok, vagy mínusz 10.

Ha nem is órákig tartó a levegőzés, de egy fél órás senkinek sem árt.

Sőt, én azok közé tartozom, akik hagyják, hogy a padlót nyaldossák a gyerekei. Hadd fejlődjön az immunrendszerük!

2012. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Igen, de nem azért, mert megrögzött levegőztető vagyok :) hanem azért, mert anyukámék itt laknak egy tizenöt perces gyalogos sétára, és hozzájuk minden nap átmegyünk a kicsivel. Amikor nem, azokon a napokon azért nem, mert akkor intézzük a bevásárlást, vagy máshova megyünk. Tehát minden nap van kint. Ja, ezektől eltekintve is, mert van egy kutyánk, akit minden nap többször viszünk le sétálni, és a délutáni sétára kisfiammal együtt megyünk, de ezt már annyira rutinszerűen tesszük, hogy majdnem el is felejtettem leírni :)
2012. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Őszintén?Minden nap kimegyünk, még a mínuszokban is.Az eső meg a szél nálunk is kivétel,de annyira szeret a levegőn lenni,h egyébként kiviszem,igen.Délelőtt 1 órát,és délután is 1 órát.Nem állítom,hogy feltétlen köze van hozzá,de a 24 hónaposom,tavaly novemberben volt utoljára beteg.

Nyáron meg...csak aludni járunk haza.:D

2012. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát mi minden időjárás mellett kimegyünk, mert muszáj. A naggyal gyalog járunk az oviba mivel a párom ilyenkor már dolgozik jön a kicsi is. Ha fúj, ha esik, ha -7 fok van, mint pl ma reggel. Már meg is szoktam, mert ha úgy alakul, hogy nem megyek ki a szabadba (pl hétvégén) akkor nagyon fáj a fejem és a gyerekek is nyügik. De bevallom sokszor utálom már azt a sok ruhát és a napi 4x-i öltöztetést/vetkőztetést.

Szerintem sincs azzal semmi baj, ha valaki nem megy ki minden nap, megszokás kérdése.

2012. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem viszem ki minden nap, így télen. Persze amikor lehet kimegyünk, de néha kimarad egy-egy nap.

De tavasz, nyár az más, akkor nagyon sokat voltunk kint.

Most az a baj, hogy állandóan le akar ülni a hideg földre, babakocsizni már nem akar, menni még nem tud egyfolytában sokat. Így néha macerás kint lenni vele, és sokszor ő is unja, mutogat hogy be akar jönni.

Na, nem egyformák a gyerekek sem, meg az anyjuk sem. :)

2012. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem. Utálom a babakocsit levinni a lépcsőnkön, nagyon meredek, két fok letörve, életveszélyes még kocsi nélkül is. Úgyhogy néha elmarad. Van, hogy heti kétszer, de van, hogy hónapokig minden nap megyek.


Nemsokára kertesbe költözünk, nem hiszem, hogy minden nap elmegyünk majd sétálni, mert ott lesz a kert.

2012. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem megyünk minden nap. Nyáron, ősszel minden nap mentünk, de amikor bejött a hideg, változékony idő, lekoptak a sétatársak is, mi sem mentünk.

Utál öltözni a fiam, végigordítja az egészet, a babakocsiban nem marad meg, unja az üldögélést, járni meg még nem tud. Kinn mégsem mászkálhat négykézláb.

Én is várom a tavaszt, hogy mehessünk, vagy csak kimenjünk a kertbe, elmaszatolhatna a fűben is.

2012. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!