Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Minden nap kiviszite...

Őszintén! Minden nap kiviszitek a babátokat a levegőre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 14:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen! Bár már nem annyira baba, 2 éves.

Naponta 2x kint vagyunk fél-egy órát. Nekem is hiányzik a levegő és neki is. Ezen a télen még nem volt olyan hideg, hogy amiatt ne mentünk volna ki. Az egyetlen ami bent tud tartani, az az orkán erejű szélvihar. Azt nem is szeretjük, meg nagyon sok öreg fa van az utcában, és félek, hogy a fejünkre esik 1-1 nagyobb fadarab...

Egyébként tavaly szeptember óta új gyerekorvosunk van, de még nem találkoztunk vele szerencsére.

2012. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem. Ha szakad az eső, vagy más pocsék időjárás van, nem viszem ki másfél évesemet. Ha nincs rossz idő, csak nagyon hideg, általában megkérdezem, kimenjünk-e sétálni. Ha nincs kedve, nem erőltetem, mert kész kínszenvedés ráadni az overált. Összességében most télen egy héten kb. 4-5-ször megyünk ki. Nyáron viszont naponta kétszer voltunk, sőt volt olyan, hogy szinte egész nap kint voltunk.

Én nem érzem úgy, hogy ez egy kötelező napi program. Nyilván jót tesz a friss levegő, de csak akkor, ha anya is, baba is szívesen van odakint.

2012. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Még valami: eddig 3x volt megfázva a fiam, utoljára valamikor nyáron. Utolsó.
2012. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem megyünk minden nap.
2012. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én kiviszem minden nap. Ha nagyon hideg van csak picit,ha jó az idő órákat is kinn vagyunk. Sokkal jobban telnek a napok,ha sétálunk ő is nyugodtabb és én is. :) 18hós lesz a lányom.
2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az én babám csak a levegőn alszik napközben a babakocsiban. Naponta 2x van kint, sokat sétálunk. Ha nem érek rá,csak kiteszem a teraszra és a konyhaablakból figyelem,miközben főzök. Kertes házban lakunk, én megőrülnék,ha egész nap a házban lennék. Még ha csak 10 percre is,de minuszban is kimegyünk. 7 hós baba anyukája
2012. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!