Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már valami döntés,...

Történt már valami döntés, vagy lépés a Gyed kompenzáció ügyében? Én egyelőre nem találtam semmi infót.

Figyelt kérdés
De nem lepődnék meg, ha már meglenne a döntés, csak elfelejtenék kommunikálni...
2012. jan. 31. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Még nincs semmi, kérdeztem a cégemnél a hr-t (oep kifizetőhely), még ők se tudnak semmit, se a bérszámfejtők.

A férjem is megkérdezte a cégénél, hátha ott tud valaki valamit, de ők is az állambácsi kommunikációjára várnak.

Remélem, hogy hamarosan lesz valami, mert 7000 Ft-al kapok kevesebbet, nem beszélve arról, hogy megbuherálták a kafetériát, így nálunk 18 ezer forintnyi kajajegy is kiesett a kasszából.

2012. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.szeretném kérdezni hogy írtad kevesebbet kaptál hogy az adó miatt gyerek után kapol jóváírást és mennyi gyeded.én is azon vagyok és kíváncsi vagyok mire számolhatok
2012. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Adójóváírást 2012. januárjától eltörölték. Tehát, idén már nem lehet igényelni.

2011. évit pedig ha nem igényelted, akkor az adóbevallásban kérheted. (Mióta dolgozom, így csinálom)


Most pedig a kompenzációról: Sajnálatos dolog, hogy több millióan min. 10ezerrel kevesebbet kapnak februári fizetésükben (GYED, TGYÁS), viszont a kormány nem most fog leülni erről beszélni.

Talán ez évben még lesz pozitív változás és remélhetőleg visszamenőleg is kifizetik majd az igényeket.


Reménykedjünk a legjobbakban!

2012. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az adójóváirást eltörölték azt tudom ,de a családi támogatást a gyerekekre azt nem 10000 /gyerek.Ez biztos mert nekem kettö van(11év-6hó) és az egyikre a férjem a másikra én igényeltem:köszönöm a válaszod
2012. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 B.Inez válasza:

Sziasztok!

Már fenn van az igénylőlap is az OEP honlapján! Nekem csak az nem tiszta miért nem mindegy ki veszi igénybe a családi adókedvezményt!

[link]

2012. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezt kellett kitöltenem a munkahelyemen:

[link]

2012. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt tudsz utána nézni:

[link]


[link]

2012. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!