Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudtok tanacsot adni hogy...

Nem tudtok tanacsot adni hogy tudnam raszoktatni a jatszocumira a babamat? Allandoan cicin logna es persze mindig meg is kapja de csak dudlizik nagyon sok esetben es a mellbimbom neha mar faj.

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan cumit válassz ami hasonlít a mellbimbódra!Tehát próbálkozz másfajtával mint ami most van!Az én fiamnál is a 3.fajta cumi vált be!Az Avent és Nuk csak úgy repült ki a szájából a MAM-osat meg úgy szívja,hogy sokszor azthiszem már behorpad a feje a gyereknek!
2012. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az jött be, hogy hasra fektettem, a feje alá tettem egy pelust és kicsit begyűrtem a pelust a cumi mellé, hogy ne essen ki, közben paskoltam a popóját, hogy elaludjon. :)) Így végre megszűnt a szenvedés és az állandó éjszakázás, cicin lógás, sírás rívás. Kb 1-2 hétig ez volt, utána elfogadta a cumit magától is, nem kellett erőszakolni. Nem tudom mennyi idős a babád, az enyém még kicsi volt, 3-4 hetes, mikor még át lehetett vágni így. Később a cumi semmi gondot nem okozott a szopizásban, fél évig csak a cicimet gyűrte, de kizárólag táplálkozás céljából, nagyon ritkán megnyugvás céljából. Arra ott volt a cumi.


Ja és ha háton alszik a drága, akkor érdemes magad mellé venni és fogni kicsit a cumit a szájában. Nálunk ezt a férjem csináltam, én inkább hasra szoktattam. :))

2012. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
7 hetes lesz hetfon,szoktuk mi istartani neki a cumit de amint abbahagyjuk rogton kikopi,vagy kapkodja a fejecskejet cicit keresve.
2012. febr. 2. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 6 hósak vagyunk, egyáltalán nem kell neki cumi. Előbb-utóbb leszokik róla, nekem is csak evésnél van cicin. Eleinte nekem is mindig rajta akart lógni, de aztán leszokott róla.
2012. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos, mindig kiköpi a cumit, pedig már az első napoktól odaadtam a szájába...nem szereti, én már belenyugodtam:D Nem hogy lenyugodna tőle, inkább felhergeli magát:D
2012. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet! Az én fiam 7 hetes, és ő is állandóan cicizne. Este már szó szerint egyfolytában. Evés után egy kicsit elvan, nézelődik, majd elkezd nyűgösködni, és újra ciciztetni kell. Olyan is előfordul, hogy etetés után még 2x cicire kell rakni, mielőtt elalszik. Az avent cumit is, és a tescosat is kiköpi. Ez csak azért durva, mert van egy 2.5 évesem is, akire alig jut idő így.
2012. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!