Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebbe a nagy hidegbe kiviszitek...

Ebbe a nagy hidegbe kiviszitek a babát sétálni?

Figyelt kérdés
5és fél hós a babám és nem tudom nem-e ártok Neki ha kiviszem ebbe a -5 - -15 fokos hidegbe.

2012. febr. 5. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
en nem vinnem, -5 fokig lehet kimenni, mi se jarunk ki, most 3 honapos, ranyitom az ablakot a delutani alvas alatt, persze feloltoztetve mintha kimennenk
2012. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos a babám. Kint voltunk ma 30-40 percet jól felöltözve. De egész héten nem voltunk kint. Órákig nem szabad szerintem kint lenni, de a friss levegő nem árt, emg az sem ha szokja a hideg levegőt.
2012. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 és fél hónapos a kislányom, és egész héten nem vittem ki. Ma kb. 10 percre kimentünk. Mi inkább várunk egy kicsit, hogy jobb idő legyen.
2012. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én le is vinném 4hós fiam , de nem bírom tolni a kocsit, az erkélyre tettem ki tegnap, 1 órát volt kint, meleg volt még a pofija is
2012. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ma kint voltunk délelőtt a 11 hónapos lányommal a -5-6 fokban, de fél óra után nyüszögött, hogy fázik. Szóval ha holnap is hasonló idő lesz, akkor max. 15-20 percre megyünk ki.
2012. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi ma lementünk, mert el állt a havazás és gyönyörűen kitisztult a levegő (Nyíregyháza) Jól felöltöztünk mindketten (7 Hónapos) egy nagy takaró és már indultunk is :D Imádta :) Akkorát aludt :) Mostanában nagyon keveseket aludt gondolom hiányolta a friss levegőt :) Én amúgy sokkal nyugodtabban viszem ki ilyenkor hisz ebben a minúszban mi fel tudunk öltözni de a bacik és vírusok nem :D , így sokkal nehezebben kapunk el bármit is! Egy nagy baj viszont volt..... :D :D Nem bírtam tolni a kocsit :D :D Sajnálom hogy nem takarítják a járdákat is, hisz van olyan ház ahol nem élnek így ott nincs eltakarítva :(
2012. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi voltunk kint, jól felöltöztettem, arcát jól bekentem. 8 hós a fiam, kb. 2x15 percre voltunk kin, nem panaszkodott.
2012. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12 hos a babám -4 ig kivittem minsennap 30-40 percre,most k 10 napja nem viszem a doki mondta -5 alatt ne vigyem mert hiába van felöltözve megfázik -15be ennyi van mifelénk,ugyhogy marad a szellösztetés és néha kiviszem a teraszra 5 percre de nem tetszik neki,megvárom mig kicsit jobb idő lessz
2012. febr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értek azzal egyet, ha hideg van akkor nem szabad kivinni a gyereket. Meg kell szoknia a hideg levegőt is. Nem azt mondom, hogy órákra, meg szétfagyjon, de később mindig csak a jó meleget fogják csak szeretni. Persze félteni kell a gyereket, meg óvni, de egy kis séta nem árt, meg a levegő sem. Így erősödik az immunrendszer.
2012. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!