Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabella vagy Zenina?

Szabella vagy Zenina?

Figyelt kérdés
Melyik illene jobban a Végh vezetéknévhez?
2012. febr. 6. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

fuu öszintén egyik se



milyen eredtű év? Te vagy az apuka miatt választanátok ilyen nevet?

számomra ismeretlen s egyik se passzolna a Végh Vezetéknévhez

2012. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a második. Végh Zenina ez szép így. A Szabella kicsit furi nekem olyan, mintha az Izabellát nem tudná valaki kimondani szépen, mert pösze, de ezt nem sértésből mondom csak ez a meglátásom. Attól még ha neked az fog jobban tetszeni nyugodtan nevezd el úgy a lányod :)

A Zenina viszont nekem kifejezetten tetszik :)

2012. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
zenina
2012. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Mindkettő borzalmas. Ne tolj ki így a gyerekeddel.
2012. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Zenina jobban tetszik. De a Végh vezetéknévhez szerintem egyik sem illik.
2012. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még egyiket sem hallottam, talán valamelyikőtök más nemzetiségű, és onnan származó nevekről van szó? Mert ha nem, akkor én biztosan nem adnám a gyerekemnek, esetleg a másodikat, de én egyébként sem vagyok híve az extra különleges és ritka neveknek. Vagy akkor már ha nagyon ilyet akartok, akkor adjatok mellé valami egyszerűbbet, hagyományosabbat, ha később probléma lenne neki ez a név, még legyen esélye a másikat használni. Bár én a két keresztnevet sem díjazom, de ez talán egy barátibb megoldás. Egy szónak is száz a vége, én nem nevezném így el a babámat.
2012. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindketten magyarok vagyunk, csak különleges neveket szeretnénk adni a gyerekünknek.
2012. febr. 6. 10:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a különleges nevekkel,hogy ha valahonnan hallják utána minden 2.gyereknek ez lesz a neve(gondoljunk csak Sebestyén Balázs Benettjére).


Ha mindenféleképp ez a kettő akkor inkább a 2.,de őszintén szerintem borzalmasak.

2012. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy ember nem a nevétől lesz különleges, adjatok neki normálisabb nevet, és neveljétek különlegesnek, értékesnek! Ettől lesz szerethető és figyelemreméltó személyiség, nem a nevétől!
2012. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Végh egy nagyon szép vezetéknév, használjátok ki, adjatok hozzá jól csengő keresztnevet, ne ilyen hülyeségeket! mondjuk valami magánhangzóval kezdődőt.
2012. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!