Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabella vagy Zenina?

Szabella vagy Zenina?

Figyelt kérdés
Melyik illene jobban a Végh vezetéknévhez?
2012. febr. 6. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. :(
2012. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is válasszatok valami szebb nevet, mert ezek nem valami értelmesek. Nem bántásként, de valóban kitolás lenne ilyen névvel megáldani szegény babát. Bár mostanában elég sokan adnak fura neveket a gyereküknek, a jövőben lehet már az Anita, Éva, Anna lesz a ritka név, de van sok szép és viszonylag különleges hangzású név ami közül lehetne választani.
2012. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szabella.
2012. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ööö....nekem egyik sem tetszik igazából....de ha választani kéne, akkor inkább a Zenina.
2012. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is a különleges neveket szeretem, de ezeket nem hallottam még. Szerintem a Zenina jobb, a Szabella nem nagyon tetszik, olyan erőltetett. A vezetéknévhez azonban szerintem sem igazán passzol egyik sem.

2. névben gondolkodtok vagy csak 1 keresztnév lenne?

2012. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!