Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy csak májusban...

Igaz, hogy csak májusban kapunk (visszamenőleg is) Gyed kompenzációt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol olvastad? Linkelnél cikket? Az elég gáz lenne! te már megkaptad és tényleg kevesebb lett?
2012. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam a híradóban, hogy aki májusig igényli az megkapja visszamenőleg is a kompenzációt. Nekem ebből az jött le, hogy aki utána az már nem és nem az, hogy csak májusban lehet igényelni(persze ettől még igaz lehet). A hír végén bemondták, hogy az oep oldalán vannak fent a nyomtatványok.
2012. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Linket is találtam róla, ebben is az van, hogy a napokban mindenki megkapja a szükséges nyomtatványokat és aki májusig igényli az visszamenőleg is megkapja aki utána az már csak a benyújtás napjától.

2012. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, megkaptam a Gyedet, hajszál pontosan 8000 ft-tal kevesebb, mint szokott. A munkahelyemen , azt mondták, hogy mindenki kapott bérkompenzációs papírt, csak én nem, mert én Gyeden vagyok, és nekem majd az államkincstárnál lehet érdeklődnöm, de valószínű, hogy csak májusban kapom majd meg. Nagyon felháborodtam, mert arról volt szó, hogy a Fidesz majd támogatja a családosokat, és pont rajtunk csattan az ostor? Az ember azt várná, hogy emelkedjenek a bérek, de még csak nem is stagnálnak (mint a családi évek óta), hanem csökkennek. Felháborító!!!
2012. febr. 6. 10:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 8000-rel kevesebb, mint eddig volt!
2012. febr. 6. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg minden kiskeresetű emberen sajnos (ha van családja, ha nincs) Aki meg sokat keresett az többet fog. Szemétség...mondom úgy, hogy a párom pár ezer Ft-val többet kap én meg még nem tudom, mert nem kaptam meg a gyedem...de akkor is szemét húzásnak érzem, és senki nem tud meggyőzni, hogy országos szinten jó dolog kicseszni azzal akinek egyébként is kevés van.
2012. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fidesz mindent mondott....!

Kedves tarlós tegnap azt mondta,hogy 47000ft-ból szerényen,de meg lehet élni!(?)

Szívesen cserélnék vele 1 hónapra.

Köszönjük a mi viktorunknak!

2012. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, hogy szerényen meg lehet élni 47.000 forintból, de nem lenne befizetve egyetlen csekke sem az biztos. Kajára éppen elég lenne, 2 embernek gyerek nélkül. Szívesen adnék 47.000 forintot neki és mutassa meg, hogy csinálja.
2012. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú ezt én is hallottam tegnap. Vérlázító..azt sem tudják ezek az emberek, hogy mi mennyibe kerül és mennyit ér a pénzünk...ez van olyan, mint amit a régebbi kormányszóvivő mondott anno, hogy nem baj, ha 2-3e Ft-val kevesebb a bérünk, de egyszerűbb lesz megcsinálni az adóbevallást, hát csesszék meg.
2012. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!