Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » GYED KOMPENZÁCIÓ! Értitek a...

GYED KOMPENZÁCIÓ! Értitek a kitöltést? Többi lent

Figyelt kérdés

Segítenétek a kitöltésben?

I/1. igen

I/2. nem

Akkor a I/3,4,5 mit kell írnom és a I/6-nál be kell x-nem a négyzetett vagy nem? A II. pont az milyen változást takar?


Előre is köszönöm a segítségeket, csak nem akarom rosszul kitölteni, mert akkor nem jár a kompenzáció.


2012. febr. 6. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék, hogy hogy kell kitölteni.
2012. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem értem és nem is fogom megérteni, hogy miért kell túlbonyolítani egy rohadt papírt. Úgy fogalmazzák meg, hogy azért náluk megmaradjanak a kiskapuk....


Bocsi a kifakadásért, de egyébként én is kíváncsi vagyok!

2012. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én láttam hozzá kitöltési útmutatót, de ha nem vagy biztos benne, inkább kérdezd meg a munkahelyeden, nehogy ezen múljon!
2012. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egy 16 hónapos kisfiam van :D Ezt azért írom, mert hát ez is fontos, hogy mennyi gyerek van
2012. febr. 6. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol lehet letölteni?
2012. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Nyilatkozat és Változás bejelentés a terhességi-gyermekágyi segélyben és a gyermekgondozási díjban részesülők 2012. évi adó változások ellentételezésére szolgáló jövedelempótlékának igénybevételéhez

2012. febr. 6. 12:02
 7/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Nekem kiküldte az oep de nekem már csak Májusig jár a gyed.Gondolom azt összeget kell igényelni amennyivel kevesebb gyedet kaptam(unk)és Január-hótól vagyis én így értelmezem. Mert amit küldtek hozzá tájékoztatót az is teljesen kínai.

I/1.igen

I/2. 01-hótól 6000Ft azaz hatezer forint összegben

I/3. 1

I/4. 1

I/5. 0

I/6. Házastársam(aláhúz) Van:x

Vagyis szerintem egy gyerekes házasok esetében így kitöltendő ha nem akkor javítsatok kérlek.

2012. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 B.Inez válasza:

Szia!

Az én nyomtatványomon nem kérdezik a házastársat, sőt az összeget sem! Sőt az összeget ők állapítják meg!

[link]

2012. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi de egyszerre több papirt néztem és benéztem.
2012. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az oep-ról letölthető nyomtatványt én az alapján, hogy apa veszi igénybe a májusban 1 éves gyermekünk után a családi kedvezményt és én gyeden vagyok és voltam már decemberben is és fizetésem alapján adójóváírást vettem igénybe, így töltöttem ki:

I.1.igen

I.2.nem

I.3.1

I.4.1

I.5.0

majd a 6. pontba a gyerek adatai aláírás és a végén is aláírtam

A II. blokkal jelen esetben nem kell foglalkozni. Gondolom az akkor kell ha évközben valami változás lesz. Pl. te akarod igénybe venni a családi kedvezményt, mert apának nincs annyi keresete mert kirúgták, de ilyenekről nem is beszélünk kisgyerekes családokban!

2012. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!