Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktál játszani 10-11...

Mit szoktál játszani 10-11 hónapos babáddal? Mit élvez a legjobban? Mennyi időt töltötök közös játékkal egy nap?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

11 hónapos a lányom. Mostanában változó, mennyit játszom vele. Mert vannak napok, amikor jóformán nem is kell vele foglalkozni, elvan magában is. De máskor -pl. ma is- meg igényli, hogy ha nem is játszom vele, de üljek mellette a szőnyegen.

Nagyon szereti a sütifaló bödönt, próbálja beledugdosni a formákat. Labdázni is szeret, meg lerombolni az építő kockákat.

A mesekönyveket imádja, nagyon sokáig elvan velük. Mondjuk ehhez én nem kellek, leül, és szépen sorban átlapozza az összeset. :)

Egyébként jön-megy, pakolászik. A játékokat kipakolja a dobozból, én összeszedem, ő megy 2 kört, és megint kipakol.

A terasz ajtónál a macskát szekálja sokszor. Nagyon szereti, ha felállítom az ablakba, és onnan kopoghat a kutyáknak.

2012. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Délelőtt egyedül játszik, aztán alszik. Ebéd után én rendet rakok, mosogatok, hasonlók, addig egyedül, utána együtt. Du. alvás után általában együtt játszunk.

Formabedobó, mindenféle tárgy ki-be pakolása dobozokba, golyópálya, fogócska most a kedvence. 6 körül bekapcsolom a tévét is (baby tv), ha nyűgösködik, de ez nem állandó.

Vacsi után még fél órát játszik apával is.

2012. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!