Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetnék neki, hogy...

Kerria kérdése:

Hogyan segíthetnék neki, hogy könnyebben pukizzon?

Figyelt kérdés

Hasfájós, tápszeres baba, de nagyon erőlködnie kell a szelekkel. Széklettel kevesebb a nyűgje, de a pukik, mintha keresztben állnának benne.


Tudtok valami ötletet, én már kifogytam az enyémekből.


2012. febr. 6. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
én szélcsővel szoktam neki segíteni, ahhoz nem szokik, gyógyszetárban lehet venni
2012. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fektesd hasra és maszirozd a hátát. Vagy az ellentétes könyökét és térdét nyomd egymás felé. Ez sokat segíthet.
2012. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szélcső nálunk is bevált. Nagyon jó találmány,de utána kaki is lesz,készülj rá. És vigyázz,közben is kakilhat. Engem egyszer sugárban f..sott(bocs,de így volt)le,nem bugyoláltam be elég gyorsan a fenekét. Guggoltam és jutott a cuccból a hálóingemre, azon belül a melltartómra,hasamra. Szóval ilyen is lehet. De a pukizásba sokat segít a szélcső.
2012. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem árt neki a szélcső? Naponta többször is használhatom?
2012. febr. 6. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi naponta többször is használtuk hasgörcs esetén, no problémó.
2012. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi idős a babád és a kommentelők mennyi idős babáknál használták ezt a csövet??
2012. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát mi most vettünk szélcsövet, de már bánom.

A hőmérő kb. ugyanannyit ért. Amennyi puki kijön a szélcsővel, az a hőmérővel is kijött.

Nekünk igazából az angol víz nagyon bevált!

2012. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk meleg pelus és a babamasszázs has része segített a szorulásnál is és a pocakfájásnál is. Kamillateát adtam végső esetben, szélcsőre, hőmérőre sosem volt szükség.
2012. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

2 hónapos múlt a babám, hasfájásra Infacolt használunk, ez a hasfájásán segít. Hőmérővel nem értem el szinte semmit, most hogy írtátok a szélcsövet, elővettem, hát egész "vihar" jött ki a lányom popsijából, kaka nem volt, bár az délelőtt már volt elég nagy mennyiségben.


Szélcsőtől félek, nem-e szokik hozzá... nem ártok e a beleinek, meg ilyesmi. Kb.1-1,5cmre toltam be neki, lehet jobban is, meddig lehet?


Anno Apa vette a patikában, amikor hasfájósak lettünk. Ha ezt használjuk, utána elmosom, fertőtlenítem, akkor többször használatos...gondolom. Mikor kell cserélni?


Köszönöm az eddigi válaszokat, hasznosak nagyon.


Tornáztatni, és masszírozni mindig szoktam, kicsit segít, de nem eleget.

2012. febr. 6. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Infacol-Espumisan-angolvíz... Nálunk egyik se ért semmit.

BioGaia! Van kaki is puki is! Na és igen, a szélcső!!! :)

2012. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!