Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény kezelésre járunk,...

Dévény kezelésre járunk, használhat valami hogy ne ordítsa végig a lányom? 3hós

Figyelt kérdés

Konkrétan orrvérzésig bömbölt,rettentő volt az első alkalom a következőt nem így képzelem.

ötletek??? Köszönöm mindenkinek.


2012. febr. 6. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most sírjon,minthogy visszamaradjon valami mozgásfunkciós problémája.. Sajnos ez néha fájdalmas,de ahogy a letapadt vagy görcsös izmok lazulnak egyre jobb lesz.
2012. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

legközelebb már nem fog annyira sírni. Ismerősöméknek úgy az 5. alkalomtól már csak "nyösszögött"...


Kitartást! Aki a kezelést végzi nem mondta?

2012. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8 hetes, mi már 4-szer voltunk. Nálunk is volt,hogy úgy ordított szegénykém,mint akit nyúznak. Én is sírtam, de tudom,hogy neki jobb lesz.

Ma is voltunk, ma már a felét átaludta. Szóval jobb lesz, csak idő kell neki!

Lazák vagy feszesek vagytok?

2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár dolgot megpróbálhatsz de sajnos vannak babák akik rosszul viselik, többek között az én lányom is végigsírja az egészet, pedig már fél éve járunk.

Esetleg énekelj neki közben , rázz neki csörgőt, simogasd, duruzsolj a fülébe.

2012. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a gyermekneurológus 6 kezelést kért,a csajszi azt mondta hogy egy kicsit feszes is,és jobbra nem fordítja a fejét rendesen, 1órás volt.reménykedek hogy nem kell neki több mondjuk ez volt az első,meg nem aludt eleget,de olyan nehéz úgy alakítani hogy ne aludjon ne legyen éhes fáradt.

nem sír itthon soha most meg folyt az orrából a vér rettentő volt de tényleg.

köszönöm mindenkinek. tudom hogy az ő érdeke de mikor néz a könnyes kis szemeivel szinte hallom amit gondol.

2012. febr. 6. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ahol van hypotón izomzat,ott a másik oldal feszes lesz,igazából ennek az oldása fájdalmas,a laza oldal tonizálása nem... tarts ki,hamarosan jobban fogja viselni a babád!! Első voltam
2012. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 3hónapig kellett járni, mindig végigüvöltötte az egészet. :( vittem játékot, beszéltem, semmit nem használt.

viszont nagyon hatásos volt a kezelés, tökéletesen rendbe jött 11 alkalom után. :)

2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!