Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ötletet?

Adnátok ötletet?

Figyelt kérdés

Tudom nem ideillö kérdés, de fogalmam nincs hogy találhatok erre a frappáns ajándékötletre. jövö héten lesz a párom 30 éves gondoltam

a manónak a kezét lábát befestem(nem tom tempera vagy vízfestékkel kellene és lenyomatot csinalok neki papirra)

illetve egyszer olvastam egy ötletett miszerint egy kis dobozba tett a hölgy egy kis homokot , földet ho az az életet és elmúlást jelentette szimbolizálja meg sok apróságot és mindegyiknek volt jelentősége...

kérlek segítsetek, olvastatok már ti is ilyen ajándékötletet.

Kérlek segitsetek


2012. febr. 7. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

ez az ajándék neked lesz vagy a párodnak?

szerintem a férfiak ezért annyira nincsenek oda. persze szép aranyos gondoskodj róla feleségem hogy szép emlékek maradjanak,de szerintem ez nagyobb ajnándék neked mint a férjednek. vagy mondjuk ajándék egy ilyen a babád 18-ik szülinapjára maikor az összes ilyen össze szedett dolgot oda adod neki, hogy itt a kezed lenyomatja a föld amit miattad tettem félre stb...


ha nincs pénzed akkor fözz egy szuper vacsorát egy finom sütit, és már meg is lepted. ha van pénzed találd ki mi az amire régóta vágyik, mi az amit magának nem venne meg de azért szeretné.


aztán egy meglepetés parti sem rossz ha szereti az ilyet a férjed.


de amit leírtál szép szép ha a férjed kérdezné neked szánt ajándékként.

2012. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
férjemnek lett volna annyir frappáns ötletnek látszott de foggalmam nincs hol olvastam rola
2012. febr. 7. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez a homokos dolog nekem inkább kicsit depis, nem happys szülinapos. miért kell az elmúlásra emlékezni ezen a szép napon?
2012. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi temperáztunk,11hós volt a Manó, 3emberes feladat, kézlenyomat esélytelen mert ki sem nyitja a mancsát, kell egy ember ölben tartani a gyereket, kell egy aki a lábát nyomja a festékbe majd a papírra és egy aki hadakozik vele hogy ne próbálja megnyalni a temperás lábát:-)


Ha pasi lennék, egy meglepetéspartinak örülnék vagy egy bébiszitterre bízott gyereknek és elmenni kettesben a nejemmel meginni valamit vagy ha előadna egy öltáncot szexi fehérneműben CSAK NEKEM!:-)


http://www.youtube.com/watch?v=PfXtmnxhtTY



a lábnyomatos inkább jó móka együtt, másnapra elfelejti.

2012. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!