Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem olyan problémám lenne,...

Nekem olyan problémám lenne, hogy szeretném társaságba vinni a 11 hónapos kisfiamat, hogy szokja a közösséget és a gyerekeket, de nem tudom, hogy hova vihetem, ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Hova vihetem a 11 hónapos kisfiamat közösségbe, a parkban hideg van, a játszóházhoz lehet, hogy még kicsi?
2012. febr. 7. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én itthon kínlódok.Vagyis épp ma szakadt el az utolsó idegszálam,holnap viszem családi napközibe.Szétnézünk,ha bejön neki,hetente 1-2x otthagyom pár órára.Ő társaságban van(hátha kicsit lentebb szakad rólam mert mozdulni sem tudok:(),én meg feltöltődök,mert néha már nem bírom.
2012. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hol laktok?
2012. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Budapesten a XIII. kerületben lakunk (Pozsonyi út környéke).
2012. febr. 7. 13:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Oh, hát ott biztos sok lehetőség van. nézz körül. Baba-mama klub, ringató foglalkozás, stb. konkrétan nem tudom, de biztos több lehetőség van.
2012. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem találod messzinek a 3. kerületet, itt a Szérűskert utcai bölcsinek van játszócsoportja minden nap 9-12 óráig. Én még nem voltam, tavasztól tervezem, de nagyon dicsérik!
2012. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem inkább olyan megoldás érdekelne, ahol nem kell otthagynom a kisfiamat, én is ott vagyok, és még hasonló korú gyerekek anyukájával is tudok beszélgetni.
2012. febr. 7. 14:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Nekünk nincsen messze a III. kerület, majd lehet, hogy megnézzük!
2012. febr. 7. 14:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek a játszóházhoz már elég nagy?
2012. febr. 7. 14:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ilyenre járunk heti egyszer:


[link]


kerekítő ölbeli játékok, a gyermekem imádja, 0-3éves gyerekek és anyukáik, rászűrtem a ti kerületetekre! Fél órás, épp elég, előtte-utána játszunk a játszójukban, ismerkednek a gyerekek, beszélgetnek az anyukák.


Játszóházban még nem voltunk, ahhoz sajnos nem tudok hozzászólni.

2012. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan játszóházhoz ahol van kicsiknek is kialakítva rész már elég nagy. Azt hiszem a Camponai Kalandparkban van ilyen rész, de biztos máshol is van! Nézz körül neten!


Pl:


[link]

2012. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!