Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet olyan fehér...

Mitől lehet olyan fehér lepedékes 9 hetes lányom nyelve? Penész lenne? 2 napja észleltem.

Figyelt kérdés
van a szájpadlásán is de nem igazán múlik. kezelem evvel az ecsetelővel az újjamra szoktam tenni és úgy kenem be szájpadlását. de nem hatásos.
2009. jún. 3. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szájpenész.Keresd fel a dokitokat ő majd ir fel rá valami kencét.
2009. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iszik, szopizik eleget? Azt olvastam, folyadékhiánytól is lehet.
2009. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szopizik eleget. ha szomjas vagy éhes úgyis jelzi.köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 3. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem jön le akkor biztos hogy penész. Nem simán kenegetni kell, hanem óvatosan dörzsölni minden szoptatás előtt, kezelni kell a cicit is, én kentem minden szopi után is. Kezelni kell még a cumikat,cumisüveg cumiját kb egy hétig. Ha a borax-glicerines oldat nem segít akkor az orvos ír fel erősebb szert, és kérj a fenekére boraxos popsikenőcsöt is. Megelőzésként érdemes havonta pár napot kezelni a száját és a cicidet.
2009. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Azt elfelejtettem hogy nem az ujjadra kell kenni, hanem egy steril gézlapot tekerj az ujjadra, arra tedd az oldatot és azzal dörzsöld a nyelvét,szájpadlását,a száját oldalt,az ínyét. Nálunk volt egy kis ökölődés az első alkalommal,de utána már szépen tűrte.
2009. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!