Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kórházi gyógytornászhoz...

Ha kórházi gyógytornászhoz járunk nem kell fizetni ugye? Vagy esetleg ajándékot szokás vinni nekik?

Figyelt kérdés
Ajándékot szoktatok vinni nekik? Mikor? Az utolsó foglalkozáson, vagy névnap, ilyesmi?
2012. febr. 16. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi Békéscsabára járunk Dévény tornára, nem kell fizetni érte Nagyon aranyosak a gyógytornászok, tényleg csak a gyerekekért vannak, és a szívügyük a gyógyítás. Én a névnapjára vittem virágot és apró ajándékot, nagyon örült neki a gyógytornász. 4 hónaposan voltunk először, most már mászik, de nem jár, így még mindig mennünk kell. Mi falun lakunk sok minden megterem a kertünkben, így nyáron vittem többször gyümölcsöt (barackot, cseresznyét, dinnyét), és nagyon örült neki. Az utolsó foglalkozáskor egy ajándékcsomagot fogok készíteni.
2012. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!