Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok, amikor a...

Hogy bírjátok, amikor a gyerek egész nap visít, hisztizik, akaratos, és semmi sem jó neki?

Figyelt kérdés
Az enyémnél ez a fogzás kísérőtünete, amúgy nagyon kedves baba, de ilyenkor próbára teszi a türelmem. Ma pl egész jól viselem, vmi zen állapothoz hasonlóan, de ez sajnos nem mindig megy nekem sem. Más is van így ?
2012. febr. 16. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is fogzik és 2 napja ugyanezek a tünetei neki is mint amiket le irtál én sem nagyon birom villágá tudnék szaladni töle sokszor de nem tudunk mit tenni sok türelem kell hozá neki még rosszabb mert szegénynek fáj
2012. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xStefix ***** válasza:
Cérnával és fogösszeszorítással.... muszáj.
2012. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elkezdem csikizni-játszok vele,építünk, bujocskázunk táncolunk,egyébként 16-hós és nála akaratosabbat nem láttam :D de ezekkel eltudom terelni a figyelmét a hisztiről és utána semmi baj vele min.2-óráig.Más esetben nem tudom mit tennék :S
2012. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémhez még hozzányúlni sem lehet, mert attól is visit. Most a fogzásra rájött egy hidegfrontos szeles nap és kész vagyok. Már alig várom, hogy 21 óra legyen és alvás.
2012. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most pár napja ez van,legszívesebben a falba verném a fejem,amúgy sem vagyok az a kifejezett türelmes típus,nem eszik,mindenért hisztizik,mindenért kiabál,aludni enm akar nappal,semmi nem jó ha ölbe veszem az se ha nem veszem ölbe az sem,bár ma kicsit jobb volt,ma nyugodtabb volt,cserébe,nem volt étvágya,és hőemelkedése volt,nagyon kínozza az a fog,amúgy egy tündéri,okos,kedves,barátságos,aktív baba
2012. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnap volt ilyen nap. Szintén fogzás. Nagyon rosszul viseltem, szerencsére apa itthon volt. Este szakadt el a cérna, mikor a sonkás kenyeret, falatkákat szépen ledobálta a tálcájáról. És sírt, hogy vegyem fel neki. Felveszem, megint ledobja. Akkor elvettem, nincs vacsora, és ki kellett mennem rágyújtani. :( Hosszú nap volt.

Ma ugyanilyen napunk volt. Második alvását másfél óra hiszti előzte meg, pedig ha nem fogzik, szépen, ügyesen, egyedül alszik el egy hang nélkül. Ma valahogy nagyon jól viseltem. Most apát borította ki. :)

2012. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap reggel 9-től este fél 6-ig mosogattam... Na nem azért mert annyi mosatlanom volt. :) Mostanában egyszerűen nem lehet egy percre sem magára hagyni, tegnap előtt nem voltam elég neki én vagy apuci, mindketten szórakoztatnunk kellett, mert ha egyikünk elment, már ment a balhé.

Én vettem Sedo gelat-ot, ha érzem, hogy nagyon megy fel a pumpa, bekapok gyorsan kettőt, és az valamennyit segít, hogy higgadt maradjak. :)

Egyébként én is különböző játékokkal igyekszem lekötni, mikor nagyon nyűgös.. Gyömöszölöm, repülőzünk, énekelek neki, beállok vele a tükör elé ezekkel pár percet tudok nyerni. Vagy ha már közeledik a fürdetés idő, levetkőztetem picit hamarabb, mert imád pucérkodni. :)

2012. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!