Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a biztonsági fürdetőnek? Érdemes venni? Ha igen melyeket a szivacsosat vagy a műanyago?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt, az első 1-2 alkalommal igencsak bénáztam :D

Pár nap után belejöttem, nem éreztem szükségét.

(apuka vagyok).

2012. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs, más szerint van mert így kényelmesebb. Az én párom kicsinek is imádta fürdetni a gyereket, az olyan bensőséges, hogy te fogod, óvod, mosdatod. Ha te jobbnak látod akkor vegyél, inkább szivacsosat az nem kemény.
2012. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyermekem van, soha nem volt ilyenem, és eddig még egyik sem fulladt a kádba :D Nem mondom, hogy teljesen haszontalan, de leginkább felesleges pénzkidobás. Tegyél a kiskád aljába egy textil pelenkát, azon nem csúszkál a baba. Egy-két fürdetés után belejössz a dologba. :)
2012. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szivacsosnál arra gondolsz, ami ki van vájva baba alakúra és a kádba kell tenni, akkor az nekünk nem vált be, mert egy csomó vizet felszívott a babakádból, és alig maradt, amivel a babát lefröcskölöm...vagy még jó pár liter vizet hozzáöntök... de a pláne, hogy amit felszív vizet, az hamar hideg lesz, és így hideg szivacson fekszik szegény. Úgyhogy mi csak akkor használjuk, ha a nagy kádba rakjuk (nagyiéknál), hogy ne csússzon el a 11 hós babuci.
2012. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. eleinte mi is textilpelenkát raktunk az aljára. De amint elkezd mocorogni, mászni, eltúrja maga alól.
2012. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem müanyag volt,de semmi értelme és haszna nem volt.
2012. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi értelme.Nekünk akartak adni ajándékba egy babkádat, de nem fogadtam el, mert ergonómikus kialakítású volt, így inkább vettem egy nagy, öblös, hagyományos változatot és magam fogtam a gyereket.Egy éves koráig jó is volt, kb 8 hós korától már ült benne, így én vettem az eurós boltban csúszásgátlót az aljába 290 ft-ért.Most a nagy kádban használjuk azt és nyáron a medencéjében, tökéletes.

13,5 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok az ellenpélda....mi nagyon szerettük...én is és a kisfiam is. Nekünk a műanyag volt. Kényelmes volt neki,közben tudtunk játszani is,nem kellett tartani. Biztonságban érezte magát,mert a teste végig volt "támasztva". Jelenleg (20 hónapos) a biztonsági fürdetőkarikát is kinőtte,de még néha visszaköveteli. Kényelmesen "terpeszkedik" benne,mintha fotelben ülni.

Szóval szerintem nagyon megéri megvenni. :)

2012. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Két hónapos múlt a fiam. Mi is vettünk műanyagot! Kb. kétszer fürdettük meg benne. Nem szerette. Nem éri annyi víz a kis testét, fázott, kemény volt stb. Bár én úgy gondoltam,hogy anélkül tuti belefojtjuk a vízbe!:)

Akkor jött anyós és megmutatta hogy kell. Azóta csak úgy fürdetjük, a biztonsági fürdető meg a szekrény mélyén lapul!

De én azt mondom,hogy vedd meg. Nem nagy összeg! Lehet,hogy te az első pár hétben azzal fogod magad biztonságban érezni.

2012. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 20. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!