Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3napos láz-vírust ellehet...

A 3napos láz-vírust ellehet kapni többször? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
tudom,hogy elvileg csak egyszer,de 1,5éves lányom már átesett ezen kb.egy fél évvel ezelőtt.viszont a tünetek ugyan azok,semmi előjel nélkül 39,5 fokos láz(hűtőfürdőzés,felváltva gyógyszerek 3óránként)nem lehetett levinni a lázát,csak alig 2napon keresztül.3napra nincs láza,4.napra látom h a hasán kijöttek a rózsaszín kiütések.mi lehet ez??
2012. febr. 23. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

nem lehet, csak egyszer lehet elkapni :)


én fiam 1 évesen esett át rajta... aztán 2 évesen :DDD


doki azt mondta, hogy vagy az egyik vagy a másik volt "sima" vírusfertőzés, ugyanis bármilyen vírusfertőzés után jöhet a kiütés és csak "véletlen", hogy mindkétszer 3. napig volt magas láza :)

na most ezt add össze, szorozd be, oszd el és ha kibogóztál valamit akkor nekem is áruld el, mert én se értem :D

egyébként nem csak a pöttyök, meg minden tök úgy volt, hanem ahogy elmúltak meg amennyi ideig pöttyös volt is mind stimmelt..

2012. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!