Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtok/adtatok gyermek...

Mikortól adtok/adtatok gyermeketeknek először tejszeletet, vagy Kinder Pingui-t?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1 éves korától rendszeresen kap. Onanntól kapott tejet is.
2012. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
2 éves koráig a cukor szigorú tiltólistás. Amúgy egyetlen kicsike túró rudiban nyolc /!!!/ kockacukornyi cukor van, bőven elég neki ami a gyümiben van cukor.
2012. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1 évesen, de nem ízlett neki.
2012. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Másfél évesen.
2012. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

11 hónapos a lányom. Tejszeletet a méz miatt nem kap még, Pinguit meg a külső csoki miatt nem, mert egy egészet még nem enne meg én meg nem szeretem. 1,5 éves kora körül azért majd el kezdem adni neki.

A túró rudit már kapja pár hete, de a csoki nélkül, csak a belső túrós részt szereti.

2012. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Marhaság,hogy a cukor tiltólistást. Ezt csak újabban találta ki valaki. 8 hónaposan kapott először,és cukroztam is a kaját,amit kellett.
2012. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Anyukám is cukrozta még nekem a dolgokat. Mondjuk ő cigizett is, meg borozott is hétvégén. Azóta már rájöttek, hogy a cukor is (szív-, és érrendszeri problémák, bélbetegségek, renyheség, elhízás.. stb) problémát okoz. Mondjuk ezért van a cukor tiltólistán, nem a poén kedvéért. A tea tizenkét kanál cukor nélkül is tea.
2012. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1,5 éves korában. Nem kap rendszeresen, de nincs is eltiltva tőle.
2012. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

11 hónapos a Fiam, tegnap kapott egy kis Tejszeletet, ízlett neki. Mostantól kap majd időnként, persze nem minden nap. (Gondolom, nem gondoljátok komolyan ezt a cukor-dolgot, meg azt sem, hogy annyi "méz", ami a tejszeletben van, ártalmas lehet ...)

Az (orvos) Apukája engedélyezte :-)

2012. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kedves 2. Akkor ennyi erővel már ne adjunk a gyereknek semmit enni. Ugyan már. Nekünk a dokink már közel van a 60-hoz, tehát tapasztalt. Mondta is, hogy 7 hótó már cukrozzam a kajcsiját amibe kell, mert a sejteknek szüksége van rá, sőt sózzak is. Persze nem úgy, ahogy a miénket, de legyen azért egy kis íze.
2012. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!