Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki közületek babával...

Volt valaki közületek babával a sárvári fürdőben? Milyen?

Figyelt kérdés
10 hónapos babával mennénk jövő hónapban, láttam hogy felújították a belső részt, van bébipancsoló. Vélemények? A gyógyvízbe is belehet vinni a picit?
2012. febr. 28. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon jó.gyógyvízben nagyon ritkán lehet gyereket bevinni,egyrészt a melegsége másrészt az összetevői miatt.ezek nem véletlenül felnőttek betegségeire vannak.de nagyon sok szép uj medence van,sok játékkal ahol egyszerre tud pancsolni a család.
2012. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyógyvízbe mi sem vittük be,de az új gyerekrész nagyon jóóóó....rengeteg játék meg minden,de igazából pancsoló-ami nektek jó csak egy van-abba van hinta meg csúszda...

De az egész gyerekrész nagyon profi.Van játékos sarok-száraz-meg az emeleten játszóház-a barátnőm ott dolgozik,az is nagyon színvonalas.Mi már voltunk többször.Apa kedvence,hogy a gyerekrész közepén van egy jakuzzi-szerinte apukáknak :),hogy onnan láthasd a gyerkőcöt.Persze ez csak nagyobbakra vonatkozik.

Jó szórakozást,lehet mi is megyünk hamarosan egyet!

2012. márc. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az új fürdőrész szuper, kifejezetten családosoknak van kitalálva: bébimedence, pancsoló nagyobbaknak és van egy hullámmedence, aminek a partjára szintén le lehet telepedni, a gyógyvíz felejtős... Nagyon jól el lehet lenni napokig akár. Mi vittünk be utazóágyat és a nagy zaj, pára úgy elnyomta ebéd után a kicsit, remelkül aludt a teraszon. De a jakuzzira nem emlékszem?Hm...
2012. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És annyiban tudtok még nekem segíteni, hogy esernyőre csukható babakocsit bevihetem-e? Altatásra gondoltam, mert utazóágyunk nincs. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. márc. 3. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.2.vagyok,biztos be lehet vinni,mi igaz nem vittünk,de nagyon soknál láttam.még rendes babakocsit is.Vigyetek mindenképp,biztos el fog aludni a fáradtságtól!Jó pihenést!!!



A jakuzzi a hintás kis medence mellett van :)

2012. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!