Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy így ingadozik...

Bogyómama kérdése:

Normális, hogy így ingadozik a súlygyarapodása, vagy az én tejem csökken, és emiatt van ez? Ha emiatt, akkor mit ajánlotok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hetes. Keveseket eszik egy-egy evésnél, de mindig nyugodt szopi után, és a következő evést is 2-3 óra után kéri.A súlygyarapodása változó hol 100-110 grammot hízik, hol csak 15 öt, egy hét alatt. Eddig megvolt a heti 400-500 gramm gyarapodása. Csak anyatejjel táplálkozik.Még annyi, hogy egy hónapos koráig fogyott a súlya, nem vészesen, összesen 140 grammot. Amit 10 nap alatt behozott, sőt le is hagyott.

2012. febr. 29. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális. Nem egy formán esznek, ahogy mi sem. Van, hogy nem kívánunk annyit, van hogy többet. Ez náluk is így van.Az a lényeg, hogy hízik.
2012. febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ahogy elöttem is írták függ az étvágyátòl, egyre többet mozog. Három hónapos kor után
2012. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs véletlen rá nyomtam. 3 hóna
2012. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs véletlen rá nyomtam. 3 hónapos kortol mevesebbet
2012. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Híznak. Vacakol a telom bocsi, hogy több válaszba ment el.
2012. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!