Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok a babämnak tejital...

Mit adhatok a babämnak tejital helyett ha hasmenese van?

Figyelt kérdés
Gyerektejet iszik reggel este ez nagyon fontos neki mert ehhez van hozzäszokva de mivel most hasmenese van nem adhatom ezt neki, tudtok valami olyat ami nem tejalapu, vagy valami mäs ötletetek? sos
2012. márc. 1. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

sinlac.


de amúgy lehet hasmenés mellett is adni neki tejitalt, hisz az fontos és hozzá is van szokva ahogy írtad. már ha vírus. ha gyomorrontása van akkor viszont ne adj. persze majd ha nagyobb lesz akkor a diéta tej nélkül lesz diéta

2012. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet adni ORS 200-at is, ez répa és rizsital. Vagy sinlacot hígra csínálva.


Fiamnak 7 hónaposan volt egy durva hasmenése (10 híg vizes széklet), de én adtam neki a tápszert, mert akkor még csak két étkezése volt kiváltva, de örültem, ha egyáltalán evett valamit, a főzelékeket (répa, rizs, krumpli) el se fogadta, csak a tápszert és a sinlacból egy kicsit. De én inkább a tápszert meg a vizet (ő nem fogadja el a teát) eröltettem, hogy folyadékot és tápanyagot is kapjon. Amúgy ilyenkor jó a smecta por, vény nélkül lehet kapni. Én csak 30 ml-tudtam vele nagy nehezen megitatni, de az használt és másnap már "székrekedése" volt, legalábbis ahhoz képest, hogy alapból 4szer kakil.

2012. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a välaszokat közben talältam a milupänak van direkt egy olyan täpszere ami hasmeneskor jo, ugyhogy most ezt issza.
2012. márc. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!