Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok már a Pampers...

Próbáltátok már a Pampers Prémium pelusát? Nekem olyan furcsa, hogy ilyen vékony, nem tudom, hogy tényleg felszív-e annyi folyadékot, mint a vastagabb.

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Újszülöttkorukban kaptunk mintát, de akkor nem volt jó, kifolyt belőle 2 perc alatt minden.Mind2 babámnál.

Most már 1 évesek, olyan fél éves korukban próbáltam megint, azóta nagyon jól működik,szeretjük! Bár ált. active baby-t veszünk,de néha ezt is. Mástól is hallottam már,hogy csak a nagyobb méretében vált be,de akkor nagyon!!!

2012. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én néztem épp ma a Tescoban, 83 Ft darabja a premium care-nek. Na ennyire tuti nem jó.
2012. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én használtam újszülött korától, szerettem, mert puhább, mint a többi. De már kinőttük az összes méretet, 7 hósan 6-os méret kell. De igaza van az előttem szólónak, borzasztó drágák lettek a pelusok, nagyon vadászni kell az akciókat, kuponokat és akkor jól bevásárolni.
2012. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor vettem ilyen pelust mikor akcióban volt, a DM-ben a 25%-os kedvezményes kuponnal, úgy megéri szerintem. Kislányom van és sosem folyt ki semmi belőle, szerettem nagyon, de már nappalra bugyipelust adok rá, éjjelre meg a zöld Pamperst.
2012. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Pampers Prémium Care Newborn-t vittem be a kórházba amikor szültem,nekünk tökéletes volt,de drága,úgyhogy később már Active Babyt vettem,ez bevállt eddig,de most,hogy felemelték az árát már csak DM-es Babylove pelust használunk.Most 7 hós a lányom.
2012. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a kezdetek óta ezt használjuk. Soha nem volt vele problémám. Vagy a Dm-be veszem kuponnal vagy a müllerbe mert ott még mindíg 500ft-tal olcsóbb mint a tescoba.
2012. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi újszülött kora óta használjuk, de csak éjszakára. Soha nem folyt ki belőle semmi, pedig 12 órát alszik a kisfiam és rengeteget pisil. Irtó nehéz reggelre a pelus, de sose sír miatta, mert belül tök száraz.

Nappalra az ára miatt már nem ezt használjuk, pedig nagyon szeretem. Már a 4-es méretnél tartunk, nem sokáig lesz már méret. :(

5 hónapos kisfiú anyukája

2012. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom újszülött kora óta (most 1 éves). Próbáltam más pelenkákat is, de számomra ez a tökéletes pelus. - Vékony, nagyon jó nedvszívó, légáteresztő
2012. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi kényszerből használjuk, mert csak ettől nem pattog ki a popsija, előtte Liberónk (1 évig) volt. Azt imádtam, a Pamperst utálom. A fiam egy kiskacsa, együltő helyében képes 3 dl vizet, teát meginni. Ha ezután napközben rögtön bealszik, mire felébred, akkorra már át is ázik mindene. Pedig egyszerre max 1 órát alszik. A Liberóval ilyen gondunk nem volt, az áráról nem is beszélve. De inkább megveszem, csak ne legyen újra olyan kis csúnya a hátsója.
2012. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sumergo ***** válasza:

Off:Utálod, mert ettől nem pattog ki a fiad popsija? Inkább örülnöd kéne. :-)


Szerintem nagyon jó! Brendonban is elég jó áron van, ott szoktuk venni. Kezdetektől ezt használjuk. (Csak addig használtunk mást, amíg elfogytak amiket kaptunk: Libero, Huggies, ezeket nem szerettem, kifolyt belőlük minden.)

2012. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!