Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezüst fülbevalótól tuti...

Ezüst fülbevalótól tuti begyullad a baba füle? már a kórházban berakatnám. Vagy lehet a fülben lévő rész arannyal futtatni? Az úgy már jó?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor kifúrják/lövik/lyukasztják, akkor úgynevezett gyógyfülbevalót kell belerakatni. Ha a seb begyógyult, akkr lehet bele mást rakni.

Azt nem tudom, hogy az ezüsttől lesz-e gond, nekem fémallergiám van, így nem tehetek bele ezüstöt.

2009. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházban szúrták át,mi mondjuk aranyat vittünk,de mondták,hogy van aki ezüstöt rakat be.Azt ,hogy begyullad-e,senki nem fogja tudni megmondani.Az aranyra kevesebb az allargiás,azért ajánlják azt.
2009. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes ezzel kísérletezni, inkább aranyat érdemes berakatni. 6-10.000 ft-ért már lehet kapni, vagy vaterán, teszveszen is vannak szépek.


És azt hiszem csak az aranyat rakják be, mert előtte fél napig alkoholban áztatják, s attól befeketedhet. Még azért sem esztétikus az ezüst, mert ugye a víztől is feketedik az, a baba füléből pedig egy jó darabig nem fogod kivenni, mert nehéz dolog, ficánkol kalimpál a kezeivel.

Fehér aranyban is gondolkodhatsz ha nem tetszik a sárga, s attól tuti nem lesz baja.

Nekünk a kórházban berak

2009. jún. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!