Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a lenti...

Mi a véleményetek a lenti tricikliről? Használ valaki ilyet? Milyen szempontokat érdemes figyelembe venni a választásnál?

Figyelt kérdés
[link] Php? Products_id=24912

2012. márc. 5. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jó a link+!!!
2012. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi!!!

2012. márc. 5. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik és az ára is megfelelő.
2012. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jónak tűnik. Nekem az volt a fontos hogy hátul a tolókar nekem megfelelő magasságú legyen és egy kézzel is könnyen tudjam irányítani, valamint, hogy az ülésnél az oldaltámaszt le lehessen venni későbbre.
2012. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk ikreinknek, ezen a tolókar magasságát is lehet állítani, a tolókarral tudod irányítani, nem kell emelgetni és a kereke gumis. Most még akciós is. Szerintem nagyon tuti kis járgány!


[link]

2012. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik :(
2012. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi pont most vettünk triciklit, és ezt vettük:

[link]


Élőben nem ilyen nagyon kék, hanem lilás ibolyakék - lánynak vettük (majd teszek azért rá pár lányos matricát).


Nekünk az volt fontos, hogy tolókaros legyen, mely tolókar irányít kereket is. Legyen kiiktatható lábtartója, legyen levehető keret a baba védelmében. Heveder sem ártott volna - ezen nincs, de 1 évesnek már nem is kell, amúgy ahogy néztem, lehetne rá utólag applikálni. Az árnyékoló praktikus. A kiskosara ne legyen túl pici.

Ne legyen csúnya műanyag látványa, mint a régiós-oknak.

Az ülése se legyen túl pici, mert akkor hamar kinövi - mi ezért nem vettük meg a brendonos-t, amit itt az előbb belinkeltek.

2012. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tescoban most akciós!


[link]

2012. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Mennyi idős a gyerkőc? Mert szerintem ezek is jók:


[link]


2 éves lányom tavaly kapott ilyet, és már akkor is használtuk, nem volt gond, hogy "egyszerűbb".

2012. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Vettük a fiamnak igaz kicsit még nagy neki :)

2012. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!