Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kisfiam, éjszaka...

4 hónapos a kisfiam, éjszaka általában 2szer (de minimum 1szer) kel fel enni. Nem sok ez? Mindenhol azt olvasom, hogy 4 hónaposan már át kéne hogy aludja az éjszakát. Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem épp ma 4 hónapos a fiam. Kb 1-2 hete felkel éjjel enni 1x, aztán hamar visszaalszik. Gondolkodtam a hozzátápláláson, de amúgy gyarapodik rendesen, meg minden rendbe van vele. Ha szopik szerintem teljesen rendben van.
2012. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj ha 4 hónaposan még felkel.Nem egyformák a gyerekek.Az én kislányom 2 éves és még 1x felkel,a védőnőm annyit mondott az ő fia is ilyen volt.Majd elhagyja.
2012. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

10-én volt 4 hónapos a babám, az esetek 80%-ban felkel éjjel 1x szopni.

Én nem szeretem az "ennyi időse ezt meg azt KELL" mondatokat. A felnőttek se egyformák, a csecsemők miért lennének?

2012. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam, éjjel 3* kel, 2*visszaalszik amikor betakarom, és megigazgatom, egyszer szopizik. 4 hónaposan sem kell átaludnia még az éjszakát!
2012. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 éves koráig kelt fel a fiam enni (tápszert).

Akkor leszoktattam az éjjeli evésről, de inni felkel a mai napig, lassan 3 éves.

2012. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hónapos koráig evett éjjel. Aztán pedig ivott. Néha többet, néha kevesebbet.

Most egy éves, ritka az az éjszaka, amikor nem kel fel valamiért.

2012. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tegnap volt 4 hónapos a kisfiam. Ő is általában 1-2szer kel enni (szopizik), de pl tegnap éjjel is 3 óránként kelt. Én ezen egyáltalán nem izgatom magam, mert annyiból áll az egész, hogy nyüglődik, eszünk és már teszem is vissza. Nincs altatás vagy ilyesmi. Jópárszor volt már olyan is, hogy egyszer sem kelt. Majd elhagyja a keléseket...

Mostanában én azon filózok, hogy már forognia "kellene", de neki még esze ágában sincs. Mindig van min izgulni...

2012. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam és 2 szer kel!1szer inni 1 szer enni!én 4 hónapos babánál egyáltalán nem sokallnám,sőt örültem volna ha a fiam 2 szer kelt volna,de nem így volt.....
2012. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 4 hónapos, anyatejes baba. este fél 9-9 felé eszik, aztán alvás. Következő ébredés éjjfél felé, atán 4 felé, majd reggel 7. Havonta hízik 900 g-ot. Nme tudok mit csinálni, ő 3 hónapos koráig végig aludta az éjszakát. gyakoriak a mozgásfejlődés, több energiára van szüksége. Általában - több ismerős alapján - az anyatejes babák sokkal többet kellnek fel enni. Én legalábbis ezt vettem észre, de majd kinövik. Engem addig nem zavar, amíg után vissza is alszik. Az meg hogy át kellene, az elég könyvszagú, az én kislányom pedig még nem tud olvasni :)
2012. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!