Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányod milyen cipőben...

Kislányod milyen cipőben tette meg az első lépéseit?

Figyelt kérdés
Nagyon pici lába van a lányomnak és amik jók rá cipők szandik,mind csúszós talpúak:(
2012. márc. 15. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell rá cipő, ha stabilan önállóan jár. Kemény kérgű,puha talpú,magas szárú legyen mindenképp. Deichmannban vannak kis cipők és jó minőségűek.
2012. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én arra szavazok, hogy eleinte inkább mezítláb legyen. Akkor szerintem jobban megerősödnek a talpizmai, meg ugye a mezítláb járás a legegészségesebb.
2012. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel 1 éves és 17-es lába van nem találok rá olyan cipőt amiben ne esne el mert csúszik szőnyegen,padlón,metlachin...nekem is kis lábam van 36-os gyerek méret...stabilan jár már!
2012. márc. 15. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányomnak 18-as lába volt, Elefanten cipőt vettem neki. Nagyon jó, sosem esett el benne. De ezt csak ki tré használjuk. Bentre Siesta szandit vettem neki. Annak sem csúszik a talpa.
2012. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszön ez érdekelt hogy gyártanak e ilyen kicsiben keméyntalpú cipőt:)
2012. márc. 15. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:

18-asban már biztosan van kemény talpú cipő.

A 17-esben nem vagyok biztos, azt még nem láttam.


Nekem is kis lába van a lányomnak, de ő még nem jár önállóan, így neki még csak a sétáláshoz kell cipő a babakocsiba.

2012. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mezitlab, tapados zokniban tette meg elso lepeseit.
2012. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enyémnek is kicsi a lába, 2 évesen talán 20-21-es már. Mi is 17-essel kezdtük, elefanten, de a deichmannban más márkából is volt ekkora.
2012. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Siesta First Step (18-as) volt az 1. cipője, nagyon szerettük. De a Siestának van kisebb mérete is!
2012. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!