Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek azért ébredt fel a...

Akinek azért ébredt fel a babája éjjel, hogy újratöltsd a cumisüvegjét, megváltozott a helyzet amikor elvetted tőle?

Figyelt kérdés
A fiam már elmúlt egy éves,a cumit magátol eldobta hónapokkal ezelőtt a cumisüveg a mindene.De lassan eljött az ideje,hogy már az se legyen.A fogacskái miatt és remélem,hogy akkor nem ébredne fel olyan sokszor éjjel.Nálatok bevált?És ki ,hogyan vette el?
2012. márc. 17. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk nem volt- éjjel eszik? Remélem, csak tiszta víz van abban az üvegben, különben tönkreteszi a fogait:((
2012. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen,nem csak vizet kapja,hanem mást is ezért írtam,hogy a fogacskái miatt is szeretném elvenni tőle.
2012. márc. 17. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
(nálunk 5 hónapos kortól nem ettek éjjel, 11-től 5 -ig aludt)szerintem vedd el, sajnos.. vagy add vízzel (akkor cumizik) lehet, hogy végig sír 1-2 éjszakát, de sajnos nem kegyetlenkedés nem engedni ebben a kérdésben, hanem fontos oka van: lehet néha látni 5 éveseket tövig kopott fekete fogacskákkal,ők azok akiknek állandóan a szájukban lógott a cukros italos üveg. És - mivel a végleges fogakhoz helyfenntartó szerepe van, ez addig van így, míg ki nem potyog. Evésben rendet tenni, napirend szerint: eszik 5x vagy 6x és ~ nagyjából minden nap ugyanakkor. Nem egész nap, ez nekünk is a legártalmasabb a fogakra nézve, állandóan rágcsálni valamit. A nyálnak van egy egészséges védő szerepe - két evés közt (fogmosás nélkül is) beáll. De ha mindig eszik-iszik valamit az ember, ez nem tud működni.
2012. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy a fiamnak a vízzel semmi baja nincsen,egyszerűen imádja.És,bár ez nagy szerencse,de az én esetemben sajnos nem válik,be a "vizet adok a cumisüvegbe,teát gyümölcslevet pohárba" módszer.
2012. márc. 17. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt hogy éjjel háromszor kellett újratölteni. Egyszer csak nem adtam oda neki az elalváshoz és csodák csodájára első éjszakától kezdve nem kellett neki.
2012. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!