Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel nyerted vissza a régi alakod?

Figyelt kérdés

Az én babám 8 hetes és baromira zavar a testem állapota.:( Nem csak a plusz kg-ok, de láthatóan más formájú vagyok(biztos a csontok nem rendeződtek még vissza). Tudom, hogy lehetnék türelmesebb,mert még nagyon pici, de önértékelési problémákkal küzdök...:( Félek hogy szoptatás alatt elhízok, mert mióta megszületett 3 kg híztam is.(ha nem eszek, nincs tejem...nem vagyok tejcsárda)

Ti hogy birkóztatok meg ezzel? Tudom, hogy az anyaság most a legfontosabb, de azért a nőiesség is hiányzik!:(


2012. márc. 20. 08:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
én 9hónapja szültem, majdnem olyan vékony is vagyok, kb 2kg van még rajtam, viszont a szoptatástól rettenetes a mellem és a hasam sem a régi, ill. az egész testem teljesen más, mint előtte pedig majdnem hogy ugyan olyan vékony vagyok:((((((((((( ez van sajnos
2012. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Terhességtol számítva olyan 5-7 kg maradt rajtam. 14 honapja szultem. Szoptatás alatt híztam vissza. Mindenki azt mondta, hogy egyek, mert akkor elmegy a tejem. 6 hetes volt a kicsi, mikor nem fogadta már el a cicit. A kilok maradtak, a csipom szélesebb lett, akárhogyan akarok lefogyni.
2012. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam még három kg+ van a terhesség előtti súlyomhoz képest. 29 kg-ot híztam ikreimmel, miután megszülettek, folyamatosan mentek le a kilók. Most 11 hónaposak. Persze a hasam még nem az igazi, de legalább már nem nézek ki terhesnek. :-)
2012. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Szerencsés voltam e téren.Nem vagyok vékony és hízékony típusnak is gondoltam magam.Attól rettegtem hogy a 80kg-ra felszedek még 20at hogy fogok kinézni.Szerencsém volt összesen 5 kg-t szedtem fel és szüléssel le is ment rólam.Ám a hasam löttyedt lett a melleim megnyúltak.Mindenki azt mondja milyen jól nézek ki de én nem ezt érzem.Lehet hogy a súlyon nem változott de ami igen azt a ruha takarja és a melltartó korrigálja.Ez van ezt kell elfogadnom, mivel anyagilag nem tehetek meg egy szépészeti műtétet.A szoptatástól azt vártam hogy fogyok de nem mert annyira kívánom a kaját mint terhesség alatt sem.Szóval ezt kell elfogadni, majd ha nem szoptatok akkor el tudok gondolkodni egy ki fogyáson és alakformáláson.
2012. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt 7kg-t híztam, szülés után 12 kgval lettem könnyebb, nagyon örültem neki. De most már híztam 5 kgt és sajnos a hasamra hízok:( úgyhogy megint úgy nézek ki mint aki terhes:( de enni kell, hogy legyen tejcsi. 2nap múlva lesz 5 hónapos a kisfiam
2012. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint még egy jó darabig így maradok....ha nem örökre.:( Én sem híztam sokat terhesség alatt. Illetve sokat híztam -16 kgot-, de ebből 15 eltűnt a szüléssel. De azóta már felszedtem 3-4 kg-ot.
2012. márc. 20. 09:16
 7/21 anonim ***** válasza:

Én 77-ről indultam, 94 lett a vége. :( A kórházból 83-mal jöttem haza, 2 hónap után újra 77 voltam. 6 hónapja szültem, most 71 kg vagyok.

A medencecsontom ennek ellenére még mindíg szélesebb, nem tudom mennyi idő kell neki még.. A mellem és a hasam borzalmasan néz ki, a mellem kb mint egy tejes zaci (nem nagyon lóg, csak a bőr nem feszes rajta), a hasam meg csupa csík, és szintén laza a bőr.

Nem diétázom, "magától" ment le ennyi. 4 hónapig szoptattam.

2012. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne keseregjetek, inkább tegyetek valamit.Igen, kell enni szoptatás alatt, de nem mindegy, hogy mit. Nem kell enni fehér kenyeret, lisztet, édességet, stb. Nem attól lesz a tej, hogy valaki zabál felesleges szénhidrátot. Táplálkozzatok tudatosabban, és minden jobb lesz.
2012. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én lassan fél éve szültem, a hasamon látszódik a szülés nyoma. Így kell elfogadnom, ilyen lett. A melleim szerencsére feszesek maradtak, viszont a 18kg-os hízásnak köszönhetően striás lett a combom, csípőm, fenekem. A csípőm szélesebb lett, a hasamon a bőr megnyúlt. Van még rajtam 5 kg pluszban a terhesség előtti súlyomhoz képest, de így is csak 53 kg vagyok... Remélem így is fog maradni. :)
2012. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát igen.Hiába nem sok az a pár kg,ami pluszban van. Annyira átformálódik a test...A régi ruháimban úgy nézek ki, mint aki "lefogyott Xl-ről L-esre" és most S-es ruhába préseli magát.:D Itt ott domborodik 1-2 párnácska, a hasamon a bőr lóg...Szörnyen érzem magam bennük, pedig új ruhatárra jelenleg nem futja.:(
2012. márc. 20. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!