Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás lázzal, és minden...

Fogzás lázzal, és minden egyén inyencéggel. Van megoldás? 10 hónapos kifiam, február eleje óta nem alszik rendesen, éjjel többször ébred, enni alig eszik olyan 3 hete, folyamatosan nyűgös stb. tipikus fogzás. Jön a felső két középső metszőfoga.

Figyelt kérdés
Viszont tegnap belázasodott estére. 38,5 fokos lett a láza, a nurofen le sem vitte, csak a germicid c. Éjjel megint beázadosott, megint levitte a gemicid c. Reggelre nem volt baja, most nagy nehezen elaludt, nem mértem meg a lázát, de érzem a kezemmel, hogy nem meleg. Az ínye kb a háromszorsára van dagadva, és most már a felső ajka is borzalmasan duzzadt. Nem lehet hozzáérni, ebből kifolyólag nem is eszik. Van arra valami megoldás, hogy hamarabb áttörjön a fog? Kenni már nem engedi, eddig nagyon jó volt a gyógyszertári kence, de már tegnap csak 2x engedte bekenni, ma meg már ordított ha csak közelítettem a szája felé. Nem tudom, hogy mit csináljak, annyira sajnálom, hogyan segíthetnék neki...vele együtt bőgök:(
2012. márc. 28. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim mindig azt mondta, hogy fogzás nem okoz magas lázat, pláne nem olyat amit csillapítani sem lehet. Szóval lehet benyalt valamit még pluszban :( Ha nem múlik a láza 3 nap után sem akkor azért szerintem mutasd meg dokinak.

A fogzáshoz meg kitartás...szegényke :( Esetleg annyit próbálj még meg, hogy valami rágókát, pelust vagy bármit lehűtesz és odaadod neki, hátha beveszi a szájába és enyhíti egy kicsit a fájdalmát.

2012. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd el a gyerekorvoshoz, ez már nem játék!

Majd ö kitalálja mi legyen, és ad tanácsokat is.

2012. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz. Semmi baja.
2012. márc. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!