Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez egy fejlődési ugrás? 12 hetes.

Ez egy fejlődési ugrás? 12 hetes.

Figyelt kérdés
12 hetes kislányom nagyon jó alvó, nyugodt, mosolygós gyerek. 6 hetes kora óta este 10től reggel 8ig alszik kaja nélkül, volt olyan, hogy 9ig is. Az utóbbi 2-3 napban egyre korábban kel, először 7, tegnap 6, ma meg már fél 6kor. Csak kajálni ébred, aztán már alszik is vissza. Nappal nyűgösebb, nem alszik olyan jól, mint régen, és kaja közben is megy a hiszti. Ez egy fejlődési ugrás, és csak annyi a dolgom, hogy megetetem, ahányszor úgy tűnik, hogy éhes? Vagy mitől lehet ez? Nem hiszem, hogy hirtelen elfelejtett aludni... Vissza fog állni a régi rend?
2009. jún. 15. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nálunk is ez volt, bár nem voltak annyira tipikus jelei, hogy fejlődési ugrás lenne (mármint a nagyon gyakori evés nappal) de éjjel nekem is felébredt, evett és már aludt is tovább. Hozzáteszem, hogy 6 hetes kora óta végigaludta az éjszakát, este 8-tól aludt reggel 6, fél hétig, akkor evett, majd aludt délelőtt tízig. Kb. 12 hetesen pedig kb 3-4 napig felkelt 4 óra körül is plusszban. Pár nap múlva visszaállt a régi rend. Most volt 15 hetes a kislányom. Jó egészséget Nektek!
2009. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. én sem látom annyira durván nagyon éhesnek nappal, de gondoltam inkább megetetem, hátha nem ébred fel még korábban. nagyjából veletek is ugyanez történt, megnyugtató, hogy visszaállt:) nektek is jó egészséget!
2009. jún. 15. 12:28
 3/3 A kérdező kommentje:
megjavult, ma még nem ébredt fel:DD
2009. jún. 16. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!