Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a babaolajat...

Mikor kell a babaolajat használni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor használtuk mikor pancsizástól kiszáradt a bőre.(főként a lábfeje, meg a keze)Akkor én a fürdővízbe öntöttem pár cseppet.De be is kenheted.Meg a babáknak sokszor kiszárad a fülük mögött.Arra is remek a babaolaj.
2008. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés előtt egy vattára csepegtessél, és törüld át a hajlatait meg a füle mögött, így nem szárad majd ki a bőre. Pár hétig elég csinálni, de ne dobd kia maradék olajat, jól jön, ha esetleg koszmós lenne a baba fejbőre.
2008. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés előtt javasolják, vattával kell felhordani minden hajlatra.
2008. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát régebben még minden anyuka úgy tisztogatta a baba hajlatait fürdés előtt, hogy vattára cseppentettek babaolajat, és azzal áttörölgették. Nekem majdnem hat hónapos a babám, de most is minden fürdés előtt áttörlöm. Meg régen, amikor még nem volt popsikendő, akkor ezzel is lett letörölve a kakis popsi. Hónap végén gyakran élek ezzel a lehetőséggel, ott spórolok, ahol tudok, épp olyan jó, mint a kendő.
2008. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bendzso ***** válasza:
100%
mi a babaolajat a fürdés előtt babamasszázzsal kombinálva használtuk. ezzel nemcsak letisztigattuk, hanem még meg is maszíroztuk és szeretgettük is őket. a masszázs előtt minden hajlatot vattára cseppentett olajjal áttöröltünk.
2008. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!