Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok ellenállni a babaruh...

Nem tudok ellenállni a babaruháknak, mindig kell vegyek valamit a babámnak, akkor is ha teli van a szekrénye, ti mennyit költötök babaruhára?

Figyelt kérdés
Én mindig túlzásokba esem, de olyan édi kisruhákat lehet kapni, hogy nem bírok ellenállni.Férjem szid, hogy ugyis hamar kinövi, de olyan szép a ruhácskájaiban.:))) Mikor már kinövi,és egy halommal teszem el a süllyesztőbe(jó lesz a tesónak)akkor látom mennyire túlzásba vittem.Más is van így ezzel vagy csak én.Hozzáteszem egyébként meg spórolós vagyok,még egy fagyit sem veszek meg magamnak.Meg amióta meg van a kicsi, azóta magamra egy petákot sem költöttem se ruhára, se illatszerre.Inkább ha van dugipénzem, vagy kapok névnapra szülinapra, hogy veygek valamit magamnak, akkor inkább veszek a babámnak egy mesekönyvet, vagy egy játékot.Télleg önzetlen vagyok ezügyben, de a babaruciknak nem tudok ellenállni.
2009. jún. 16. 09:22
 1/6 Kathrin01 ***** válasza:
76%

Szerintem te egy nagyon odaadó anya vagy, iszen mindent a babád érdekében vásárolsz, úgy hogy lemondasz a saját igényeidről. Meg kell találni az arany középutat ez ügyben is. Persze ha lesz kistesó, akkor nem vész kárba az a sok szép ruha.

Ha nekem lesz ababám én is mindig veszek majd neki valamit. Jó babázást!:)

2009. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igyekszem a legszükségesebbekre szorítkozni (rugi, zokni, sapi, pelus, kaja). A férjemmel mindketten tanárok vagyunk, nem tudom megengedni magamnak a fölösleges pénzkidobást.így is alig húzzuk hó végéig. Még szerencse, hogy kapunk néhány kinőtt holmit az ismerősöktől, rokonoktól, barátoktól. Amúgy ismerős a helyzet, én sem költök magunkra szinte csak kajára, de ha lenne fölös pénzem, biztosan én is kísértésbe esnék....
2009. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Mi a sógornőmtől kapunk minden ruhát, mert pont kinövi az ő gyereke, amikor jó az enyémre, tehát nem kell vennem seemit. Mégis, amikor pl. a Tesco-ban járok, imádom nézegetni a kis rucikat, és sokszor elkap a kísértés egy-egy darab iránt. Ilyenkor szerencsére meg tudom győzni magam, hogy felesleges, és tudom hogy utána rosszul érezném magam, hogy elcsábultam.

Amióta megvan a pici, én is rá költök mindent, magamra szinte alig. Eddig pl. a DM-ben mindig az arckrémes részhez mentem, most eszembe se jut, a baba részt nézem nagy élvezettel :-)

Ugyanolyan örömet okoz nekem is, ha a fiamnak veszek valamit, mintha magamnak vásárolnék.

2009. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, mint Te :)

Havi 17ezer körül költök ilyenekre. Tudom, hogy sok, sőt rengeteg, de már a férjem is elkönyvelte ezt az én hobbimnak...

2009. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dettó!én is tuha-cipö másniás voltam,mig nem lett a fiam!azota akkor érzem jol magam,ha neki veszek valamit,és ha ö a csinos,és nem én!énsem költök magamra nagyon,csak akkor ha nagyon muszály!de neki persze minden hónapba sok ruhát veszek!
2009. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok ruhát kaptam a tesoméktol(1év külömbség van a gyerekek között),olyat is amit még nem is használtak.De azt csinálom amit te.Gyönyörű szép ruhái vannak és még nem volt alkalmam ráadni.Mostanában azt csinálom,hogy a sétára is(faluban)kiöltöztetem,hogy csak lássam rajta.A férjem nem szol érte.Tegnap egyedül volt a TESCO-ban pelusért,pár darab badival és egy édes kissapkával tért haza.:)
2009. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!