Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 10 honapos, mar...

Bettuta kérdése:

A kisfiam 10 honapos, mar legalabb egy honapja amikor cserelem a pelusat a pocakjat vakarja, az orvos szerint allergia, de én nem cseréltem mosoport, minden a régi! Előfordult valakivel hasonló? A pocakja tele van kaparas helyével.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pelenka márkát sem váltottál?
2012. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És vannak kiütései? Az enyém is csinál ilyet, de nincs kiütése, ezért én nem is gondoltam, hogy baj lehet!
2012. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is ennyi idős, aki szintén vakargatja a pociját, de nem annyira, hogy meg is látszódjon a helye. Én annak tudom be hogy felfedezte, hogy jéé van pocija, meg a kukacát is meg szokta birizgálni, szintén amolyan felfedezősen. De ettől függetlenül nyilván lehet más oka is. Szép napot nektek!
2012. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam is csinálta/csinálja, ha beizzad a pelus alá a pocakja. Nem lehet, hogy mostanában jobban megizzad a babád? 9 hónaposan kezdte, nem lehet, hogy azóta intenzívebben mozog, jobban kimelegszik?

Esetleg új pelust használtok és azt nem bírja?

2012. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a pelenkaja a régi, nem cseréltem le, ugyanazt a fajtát használjuk. Lehet hogy megizzad,mert tényleg sokat mozog!
2012. ápr. 2. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!