Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok egy olyan internet...

Hol találok egy olyan internetes oldalt, amely leírja, hogy mennyit kell cumiznia egy babának ennyi-annyi idősen? Vagyis hogy mennyi az, ami elfogadható, mennyi ami kevés.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2009. jún. 18. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A cumizáson a szopizást érted vagy a cumihasználati időt?
2009. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Adri baba ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni!
2009. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szopizásra gondoltam. Vagyis mennyit kellene ennie mondjuk 1 hetesen alkalmanként/összesen.
2009. jún. 18. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden baba más. Védőnő nekünk így számolta: testsúly kg-ban x 150 és a kapott mennyiséget így megkapod a napi adagot,azt el kell osztani a szopik számával és kijön az egy evésre való adag. Nekünk nem jött be a dolog. Amíg mértem,nem annyit evett.Hol sokkal többet,hol meg sokkal kevesebbet.Csak idegeskedtem rajta ezért inkább nem mértem. Többször cicire tettem és ha éhes volt evett.Nem tudok olyan oldalt ahol erről írnának.
2009. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a testsúly kg * 150g is sokat segített. Köszönöm!
2009. jún. 18. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az előbb egy kicsit belekeveredtem....remélem azért érthető volt. Még pici a babád úgyhogy ne a mérésekkel foglalkozz.Figyeld a jelzéseit.Akár két óránként is mellre teheted.Rövid idő alatt megemészti az anyatajet,és ő még keveset tud enni egyszerre mert pici a gyomra. Belejössz ám hamar!! Meg Ő is :)
2009. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!