Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos kislányom mindig...

3,5 hónapos kislányom mindig nagyon sír a mama kezében. Miért?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapos koráig semmi gond nem volt.megyünk hozzájuk,ők is jönnek.heti min.2x találkozunk.Azóta viszont náluk is és itthon is sír ha ő fogja meg.amúgy hangját sem hallani,igazából nem is szokott sírni ,max.nyafog ha fáradt éhes.találkozik más emberekkel is,voltunk másnál is,egyetlen egyszer sem volt gond.jó köztünk a viszony,imádják,fiatalos kedves nő és mégis.Persze mindig mondjuk,jaj most rossz napja van,álmos,éhes stb. de nem igaz mert csak akkor viselkedik így ha ő a közelében van.Nem értem!!! Valakinek hasonló tapasztalat???????

2012. ápr. 12. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem visel valami eros parfumot vagy hasznal illatos oblitot a mama?
2012. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet,én nem éreztem még,de kiderítem,köszönöm!
2012. ápr. 12. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ugyanez volt. Én a bagószagra gyanakodtam (mivel a nem dohányzó barátnőm kezében simán elvolt a kislányom). Pár hónap alatt "kinőtte" a dolgot. Imádja mindkét bagó-szagú nagymamit (most már másfél éves).
2012. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak anyós, és anyós anyukája kezében sír, illetve akkor, ha ők közelednek. Nem igazán kedvelem őket, és emiatt arra gondolok, hogy még a hasamban érezhette a feszültséget, mikor az ő hangjukat hallotta. Akkor is sírt tőlük, mikor csak apával ment, tehát én nem voltam ott. Más tippem nincs :)
2012. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém is az anyósomnál nincs el! Mindenki másnál elvan kiskorától kezdve, kivéve őt! De nála már egész kiskora óta sír, és feszeng! Én arra tudok gondolni, hogy nagyon erős, éles, hangos hangja van! Hiába mondjuk neki, hogy próbáljon meg halkabban, lágyabban beszélni, pár percig úgy tesz, majd újra átvált az eredeti hangszínére! És egyszerűen nincs el nála a gyerek! Ja, és kicsit olyan "görcsösen" bánik a gyerekekkel anyósom, kapkodva! Nem tehet róla, ő ilyen ember, de szerintem ezt egy gyerek megérzi! Másra nem tudok gondolni, mert még egy vadidegennel is elvan a gyerekem, csak vele nincs!
2012. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is anyóstól ordít csak. Valószínű érzi a babám, hogy én sem kedvelem anyóst... Pedig nagyon próbálom leplezni, de az érzéseimen nem tudok változtatni sajnos. :(
2012. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Látom nem vagyok egyedül.Hát igen,talán ő megérzi még azt is amit én nem,vagy csak nem merek bevallani.Azt nem mondanám,hogy nem kedvelem az anyósom,de azért nem tudok igazán a közelében feloldódni..Igen nálunk is az van,hogy mindenkivel édes,a tök idegennel is,csak nála ordít.
2012. ápr. 16. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi május 2-án leszünk 4 hónaposak és a kisfiam apósom kezében sír, eddig soha nem volt ilyen mosolygós barátságos baba. Szerintem most már elég nagy ahhoz hogy megkülönbözteti azokat akit ritkán lát. *-*
2012. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a fiam, de ő a saját anyám közelében volt ilyen feszült, sírós. A lányom kifejezetten jól érezte magát nála, vele.

Kb. 3 éves korára "nőtte" ki.

Az öcsém ikerfiai 1 évesek múltak, ők is nyűgösek ha anyu ott van.


Én úgy látom, h ez anyut is frusztrálja, azért ő sem igazán tudja, mit csináljon ilyenkor a babák közelében, nem igazán mer még játszani se velük, inkább csak szemlél, próbál bekapcsolódni ...

2012. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a jelenség volt nálunk is. Ugyan így 2 hós koráig semmi gond nem volt, aztán hirtelen elkezdett sírni nála.

Max egy hónap, és elmúlik, ne aggódj!

2012. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!