Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Mesélnétek a...

Kedves anyukák! Mesélnétek a babátokról?

Figyelt kérdés

Csak 21 éves vagyok és jó darabig nem lesz babám, de már úgy vágyom rá :) sajnos a facebookos babás ismerősök képeit már végig sasoltam vagy 10-szer. Ha gondoljátok mutathattok képet is, de nem muszáj :) Esetleg egy-két történet, vicces, vagy amilyet akartok :)


Köszönöm! :)


2012. ápr. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 5 hónapos kisfiam van. :) Elég "kalandos" úton született meg, nem igazán tervezett baba, de mostanra már úgy gondolom, hogy szörnyű veszteség lett volna a világnak, ha nem születik meg. Nagyon szeretem Őt és boldog vagyok, hogy van nekem.

Nagyon értelmes, mosolygós, örökmozgó kis pasi. :D Nagyon barátságos az emberekkel, minden érdekli, és mindent nagyon hamar kezd. Már kúszik-mászik mindenfele, egy pillanatra nem lehet le venni róla a tekinteted. :)

Egyedül nevelem őt sajnos, az apukája nem kíván részt venni ebben, de édesapám és a testvérem sokat segítenek. (Anyukám sajnos már meghalt.:( ) 21 éves vagyok, és bár nem így terveztem, már nagyon örülök, hogy fiatalon lettem anya.

2012. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6 hónapos hercegnőm van! Izeg-mozog, fordul, nagyon sokat nevet, beszél, mosolyog állandóan! Igazi boldog baba! Imádom! Ő az életem!
2012. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

21 éves vagyok én is, egy 10 hónapos örökmozgó kisfiú nagyon boldog anyukája! Asszem én vagyok a világ legboldogabb embere, hogy van Ő nekem, és a férjem. Imádom, hogy saját családom van. A kisfiamba pedig egyszerűen szerelmes vagyok. :) Imádom minden porcikáját, mosolyát, illatát. Akkora csibész ráadásul, hogy elmondani sem lehet. Már feláll, bútoroknál lépked, és persze mindig olyat csinál, amit nem lehet. Imádja a kutyusunkat szekálni, táncizni, és ha csikizzük. Sokat sikongat, énekel, gagyog. Igazi kis tündérbogyó.


[link]

Ő a mi kis Marcink.

2012. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 hónapos hajas baba anyukája vagyok!

Nem volt sima szülés, egy csoda,hogy köztünk maradt egészségesen.

Vele lettünk egy egész!:)

Nagyon szép fiúcska. Gondban is vagyunk, mert jött egy megkeresés egy cégtől,hogy próbáljuk ki a babamodellkedést!

Szívem szerint vonzana maga a képsorozat, amit csinálnának róla, de ezenkívül semmi más nem!:)

2012. ápr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik baba nagyon édes lehet. Aki képet csatolt, annak külön köszönöm, nagyon aranyos :):):)
2012. ápr. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!