Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyo nsokat csuklik a kisbabá...

Nagyo nsokat csuklik a kisbabám. Mitől van ez és hogyan lehet megszüntetni, vagy elejét venni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisbabám is nagyon sokat csuklik,de ez így természetes,mert még kicsi.

Állítólag őket nem zavarja csak az anyukákat.

Lehet attól is hogy félre nyel egy kicsit,vagy elnyomja a tej mert mohón eszik.

Van aki egy kis kiskanál teába pár csepp citromlevet tesz azt mondják az szokott segíteni.Én nem próbáltam.

Nálam az vált be hogy kiskanál anyatej vagy 5 perc szopi. Az esetek nagy többségében hamar elmúlt a csuklás.

2008. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is mondták a ciromos trükköt, de én is útálom a citromot, így bizti nem fogom megkínozni szegény babámat vele.A cici vált be igazán.Különben ez nekik talán nem is olyan rossz mint nekünk hallani.Az én lányomcsuklás közben is jókat tudott aludi.
2008. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Akkor kap cicit, ha nem kéri, akkor a kiskanalas trükköt próbálom meg.:)
2008. ápr. 17. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jónak a citromos megoldást!túl savas szerintem.Én nem csináltam semmit, mégis elmúlt!Ha nagyon zavar esetleg próbálj cebion cseppeket adni, az legalább nekik való c vitamin.Az is elmúlasztja!
2008. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!