Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8és fél hós babámat engedjem...

8és fél hós babámat engedjem bodyban lemászni a járólapra? Elaludt egy paplanon a járólapon hagyjam vagy vigyem be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Én bevinném az ágyába, mert ott azért kényelmesebben alszik.Én nem negedem a járólapon mászni, mert hideg, de a parkettán igen, mert az kellemes.Igaz tegnap mezítlábasan kiszökött a hideg járólapra, enyém 15 hós és már jár,apjával volt a szobában, ő meg alaludt és a gyerek meg kiszökött, én meg csak éreztem, hogy valaki néz hátulról,hátranézek, erre mezítláb áll a járólapon,majdnem idegbajt kaptam, mert még zokni sem volt rajta, nem szoktam a hideg kőre engedni,nehogy felfázzon, habár pár pillanat lehetett, mert előtte még a szobában csörgött valami játékkal.
2009. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

én otthagytam a gyerekeimet, ha paplanon aludtak el. Attól még nem fog felfázni.

Persze mi a 3. emeleten lakunk, nem pedig a földszinten, vagy családiban. Tovább is aludtak, mint a kiságyban, és ha megbolygattam őket, egyből felébredtek.

2009. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A járólapra én sem engedném lemászni,hecsak nincs rajta naci és zokni vagy egy harisnya,de még talán úgy is hideg!? Aludni nem rossz hely ha van alatta polifoam mert az szigetel.De ha tudod inkább vidd az ágyba nehogy felfázzon.
2009. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy ebben a melegben nem akarok rá nadrágot adni,a lakásban meg nekünk mindenhol járólap van a szoba kivételével,de végzem a dolgom éső már nem szeret a járókában sem lenni mióta tud mászni.

Valami tanács?

2009. jún. 19. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj rá mindig zoknit, akkor kevesebb az esély hogy felfázik.
2009. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam,hogy leterítem az egész folyosót.
2009. jún. 19. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet kapni puzzle szerűen összerakható polifoam darabkákat,az jó mindenhová és nem is drága. Nemrég láttam a Tes..ban de szerintem sok helyen lehet kapni.
2009. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Majd megnézem!
2009. jún. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!