Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós kortól lehet használn...

Hány hós kortól lehet használni ilyen babakocsit?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 15. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem telejsen dönthetö, és a lába is lóg rajta én 8 hós kora elött nem tenném bele. de ha babakocsiban alszik is akkor nem venném meg mert a lábai össze vissza lógnak majd alvás közben.
2012. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves első hsz! :)

Nem olvastad el a leirást...:állitható lábtartó :)

a képen van lehajtva..és majdnem teljesen dönthető.

Ha olyan pozicióban tudod a babádat tolni benne,mint egy bébihordozóban,akkor akár újszülött kortól is szerintem,mert gondolom nem hosszú órákig lesz benne a bébi.

Persze tudom a legideálisebb a teljes vízszint...de a babahordozó sem olyan...

Én kb 4-5 hós korában vettem a kislányomnak hasonlót.:)

Addig volt egy régebbi.

2012. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha már tud ülni önállóan!
2012. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Mi ilyet vettünk kb. két hete:)

Nagyon szép és jó is, bárén meglepődtem h képen erős szerkezetőnek tűnik és tán nagyobbnak is. Valójában elég gyenge , szóval 10hónapos kor előtt én nem ajánlom, mert beüti a fejét a gyerek az oldalába,ahogy jön egy kis bukkanó vagy fordulsz a kocsival. az enyém 17hós _Neki megfelel...

2012. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval. Saját tapasztalatom is az, hogy összeveri a fejét benne ha még korán veszed meg.
2012. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk is hasonló típusú kocsink van. 5,5 hós babát időközönként beleteszek, védőnő is mondta h lehet. persze ez függ attól hogy a baba mennyire tartja magát. A legalsó fokozat alacsonyabb, mint a babahordozó. Egy baj van vele: amikor alsó fokozaton van, baromira nem lehet pakolni a kosárba, de ez így van szerintem mindne kocsival. ja az ajánlás 6 hós használattól van.
2012. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!