Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt kipirosodott...

Fogzás miatt kipirosodott popsira adhatok másfél éves kisfiamnak Fenistil cseppet?

Figyelt kérdés
Hirtelen nagyon ronda vörös lett.
2012. ápr. 17. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ertelme adni.
2012. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kipirosodott popsira krémet kell kenni, szerintem mást teljesen felesleges.

Ha már nagyon piros akkor cink alapu krémet mint a Sudocrem vagy hasonlót, addig mindegy csak rendesen legyen kenve.

2012. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A popsit kend be sudocreammel, vagy neogranormonnal.

Legalábbis én sosem adtam neki ilyen cseppet, nem is hallottam még róla.

2012. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem nagy ertelme van, az alergias kiutesre, csipesre, ill. nathara jo, csak orvosi javaslatra, max. annyi hatasa lenne, hogy egy kicsit lenyugtatna a picit, de nem hiszem hogy igy akarnad leszedalni

inkabb kenjed, ha nem segit a sudokrem, vagy csipi a pici popsiat, patikaban tudnak mast ajanlani

egy gyogyszeresz

2012. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van most,én neogranormont vettem,sudo,már semmit nem ért...Ez legalább annyira jó volt,h már nem ég neki annyira,h ne tudjak hozzáérni...Amúgy vörös még mindig,fenistil csepp szerintem sem lehet hatásos.
2012. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sudo, Neogr. nem használ sajnos, 2 óránként cserélek már pelust és sokat van puci popsival is, jól befűtöttem neki a lakást. Remélem, hamarosan jobb lesz.
2012. ápr. 17. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk mikor ilyen volt ès nem hasznàlt a Sudocrem, popsitörlô helyett minden reggel fôztem friss kamillàt ès azzal töröltem le, kis vattàval ès Bepanthen Plus-t is vettem ès mellè vmelyik cink tartalmùt (neugranormon vagy Sudo). Travocort kenôcs gyulladàsra valò ha nagyon csùnya, max. napi 2-szer de ez receptköteles.
2012. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozom ezekkel is majd. Talán mára kicsit jobb lett a helyzet.
2012. ápr. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!