Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnálom, nincs keretem...

Sajnálom, nincs keretem HIPP-es bébikajcsira, legtöbbször Kecskemétit veszek a nagykerbe, vagy ha tudok Univert, és itthon főtt húsleves husijából pótolok bele. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amit lehet magam főzök. A répa, alma, brokkoli, burgonya, banán stb. sokkal olcsóbb (töredéke) itthon elkészítve. Amit nem lehet kapni (barack, sütőtök...) azt veszem csak üvegesbe, azt is olyankor kapja amikor megyünk valahova vagy nem jutott időm főzni.
2012. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Most nem kötekedésből, de teljesen úgy hangzik a kérdés, mintha magyarázkodnál.

A Kecskeméti is teljesen jó, én is azt veszek legtöbbször és szerintem a frissen főzött hús, bármelyik öt csillagos bébikajánál egészségesebb. :)

2012. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerinted a hipp mitől más? Csak a márkát fizeted pluszban.

Pl nem veszek a gyereknek tízenezres nike cipőt, mert a 3ezres deichmanos bobbi-t is pontosan olyan gyorsan kinövi. :)

Ezért ne legyen lelkifurdalásod! Biztos vagyok benne, hogy minden tőled telhetőt megadsz neki ésszerű kereteken belül.

2012. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sókristály ***** válasza:

Pont úgy csinálom, mint az első. Csak akkor adok üvegest, ha utazunk.

Mondjuk az is igaz, hogy én egyszerre készítenem a két kicsi ebédjét, így mindenképpen főznöm kell, mert a nagyobbat csak nem tarthatom bébikaján.

2012. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem írtam, hogy nem főzök neki.
2012. ápr. 20. 11:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy más a drágább, mert ha összehasonlítom a Hippest a Kecskemétivel (ugyanaz a gyümölcs-hús vagy bármi kombináció) a Kecskemétiben rendszerint van hozzáadott a cukor. A többiben meg nem.
2012. ápr. 20. 11:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha úgyis főzöl, miért kell az üveges? Bocsi, nem kötekedni akarok, csak nem értem. Én jobban bízok a háziban, mint ki tudja milyen üvegesben, legyen bármekkora márka. Ha főzöl, készítsd úgy, hogy tudj abból adni a babának! Vagy amíg készül a felnőtt kaja, bőven elkészül a kicsié is. Ha ízlik neki, örülj és még spóroltál is egy csomót.
2012. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sókristály ***** válasza:

Utolsótól kérdezem, hogy azt tudod, mi van a háziban? Maximum akkor, ha magadnak termelsz minden alapanyagot.

Nem hiszem, hogy ártalmasak lennének a bébikaják, egyszerűen csak drágák, meg jobb is, ha a gyerek az otthoni ízekhez szokik hozzá.

2012. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha nem tudom, mi van benne. Persze a házi is vitás lehet, de ha már választani kell.... utolsó írta hogy "jobb is, ha a gyerek az otthoni ízekhez szokik hozzá". Ez sem egy utolsó szempont.
2012. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én megtudnám venni a HIPPet de minek? A rossman saját márkás bio kajái vagy a hamé maximálisan megfelel.Ha akciós bevásárolok alaposan. Ha ép nincs olvasztok a frigoból.

Egyébként meg fagyasztok idény termékeket és bármit össze tudok ütni.

2012. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!