Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnálom, nincs keretem...

Sajnálom, nincs keretem HIPP-es bébikajcsira, legtöbbször Kecskemétit veszek a nagykerbe, vagy ha tudok Univert, és itthon főtt húsleves husijából pótolok bele. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 11:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
HIPP egynelő Kecskeméti ugyanott gyártják ugyanabból...csak a márkanevet kell megfizetni
2012. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én csak annyit szólnák hozzá,hogy a Hipp csinálja a kecskeméti bébiételt is,nézd meg az üvegen.Egyébként én is legtöbbször Kecskemétit veszek,mert ez olcsóbb,Univert nem veszek már mert abban van a legkevesebb mennyiség és így már ár/érték arányban nem éri meg.Hippet akkor szoktam venni amikor akciós,meg volt Hipp márka joker kuponom így minden üveget 25%-al olcsóbban vettem meg,ráadásul akciós is volt,így 209Ft volt darabja.

Szerencsére eszi az én főztömet is,így mostmár egyre több mindent kap abból is és egyre kevesebb bébiételt kell vennem.Most 8.5 hónapos.

2012. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is a kuponokkal szoktam spórolni legtöbbször, vagy figyelem az akciókat. (Most pl. a Tescoban az Univer húsos főzelékek csak 200 forintba kerülnek!!!!)


Egyébként nagyrészt én főzök neki, ritkán kap üvegeset. De mindíg betárazok pár darabot ha olcsóbban hozzá tudok jutni, hogy legyen itthon, ha kell.

2012. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8. válaszoló! A bébiételek meg nátrium glutamátot tartalmaznak, szóval azok sem "tökéletesek". Nem hiába van mindegyiknek hasonló mellékíze, ha megfigyelitek.
2012. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sókristály ***** válasza:
8-as vagyok. Azt írtam volna, hogy az üveges jobb, mint a házi? Félreértettél. Az első hozzászólásomban leírtam, hogy csak utazásnál adom, egyébként főzök. Csak arra gondoltam, hogy nem tudjuk azt sem, mi van a boltban, piacon megvásárolt zöldségekben, húsokban.
2012. ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!