Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kisfiam, és az...

3 hetes a kisfiam, és az utóbbi néhány napban minden szopi után bukik. Ez normális, vagy ez már betegség? Egyébként szépen gyarapszik.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia.Szoktad mérni mennyit eszik egy ciciből egyszerre? Nem lehet hogy túl sokat és mohón szopizik pihenő nélkül?Próbáld többször büfiztetni, míg szopizik. Én ezt tettem, és nem volt gond. Ha mégis bukik, akkor mutasd meg dokinak.

Jó babázást!

2008. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Pár hetes babáknál ez sűrűn előfordul, mert a gyomor záróizma még nem elég fejlett. Pár hét alatt rendeződni fog. Addig is próbáld szopi közben többször büfiztetni.
2008. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon egyszerre írtuk...:-)
2008. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a segítséget!
2008. ápr. 18. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én is a büfiztetést ajánlom, evés után is rendesen büfizzen, mert levegőt nyel közben.
2008. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!