Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit néztetek meg először a...

Ti mit néztetek meg először a babátokon, amikor megszületett? Milyennek láttátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az arcát, azon belül is a nóziját vettem szemügyre először jobban. A fiamnál ez szembetűnő volt, mert nagy volt akkor még a nózija, a kislánynak pedig pisze.

A fiú sírt, mikor odaadták, szóltam neki és adtam neki puszit, ekkor elhallgatott és rám nézett. Annál szebb pillanatot...

A lányzó nem nézett rám, olyan duci volt, azt hittem nem is tudja majd kinyitni. Ellenben lepisilt. :)

2012. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A lábam között átnézve az ugrott be először, hogy milyen nagy és formás. Aztán hogy úgy sír, mint egy kiscica, aztán ahogy átemelték a hasamra, már az arcát néztem, amit nagyon szépnek láttam. Mindene rendben volt, gyönyörű formás volt, de a tekintetét nem láttam, mert végig csukott szemmel cicanyávogott :)
2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kisfiam császárral lett meg, és amikor még engem stoppoltak össze, odahozták hozzám bebugyolálva. Nyöszörgött, és ezt mondtam neki: szia prücsök, én vagyok az anyukád! És a hangomat hallva abbahagyta a nyöszörgést. Aztán legközelebb a császáros őrzőbe hozták oda hozzám órákkal később, még a fejemet sem emelhettem fel, úgyhogy csak tartottam a karomban pólyástól, és együtt aludtunk. Este, mikor felkelhettem már, akkor behozták hozzám, és párom is bejöhetett. Na akkor a szeme fogott meg nagyon. Olyan értelmesen ránk nézett, mintha mindent értene, mindent felfogna, és a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy mi ott vagyunk hárman együtt. :) Elmondani nem tudom, azt az érzést, ami a hatalmába kerített...

Egyébként az arcocskája nem nagyon tetszett, pofazacsis volt, csúnya piros foltokkal rajta, és hát nem láttam szépnek, na! Szégyen, nem szégyen, ez az igazság. De azt kapásból láttuk, hogy tiszta apja. :) Persze pár nap alatt szépen kikupálódott, elmúltak a foltok, és kezdett szépülni. Most már, hogy 2,5 éves, nekem ő a leghelyesebb kispasi, akit ismerek. :)

2012. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az arcát láttam először, elkapott egyből az anyai érzés. Nagyon jó érzés volt. Nagyon kis aranyos kisbéka volt. Minden újszülött kisbéka. Gyűrött kis ennivaló baba! Visszanézve a képeket, fura, hogy láthattam akkor szépnek, mert tényleg nagyon gyűrött volt. :)
2012. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A fiamnál is és a csajosnál is a szemüket.

A fiamra sírva röhögve néztem, mert édesen lepisilt a törpe:) ezzel kezdtük közös életünk.

A csajosom meg csak sírt:) de gyönyörűek voltak:)

2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
csak az arcát tudtam,császár lett, be volt bugyolálva, egy puszira tették az arcomhoz. Nagyon gyanakvó kis tekintete volt,mivel nem képzeltem el, hogy milyen lesz az arca, idegennek éreztem, nem negatív értelemben, de annyira az apjára hasonlít és nem rám, hogy kellett jó 8-9hónap már idekint, mire természetes lett hogy belőlem egy teljesen másképp kinéző (egyébként nagyon szép és formás) emberke jött a világra:-)
2012. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a kérdésed!

Ami először szembe tűnt a kisfiam arcát nézve, az a kicsi vágás volt a homlokán, ami a mai napig megmaradt.. (Császármetszéssel született és a doki megvágta.)

Aztán az tűnt fel, hogy milyen szép az arcbőre, holott én arra számítottam, hogy majd csupa ránc és nyúzott lesz.

A következő, amit azonnal észrevettem, hogy már akkor tiszta apukája volt. Sosem felejtem el ezt a pillanatot!

2012. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A tojás alakú buksiját. Pedig császáros volt. Magzat mázosan, ráncosan nekem sem tetszett. De végig nézett a fekete szemeivel. Csodálatos érzés.:)
2012. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát én szétbőgöm az agyamat a válaszokon..:')

Nekem a hasamra tették, még úgy a köldökzsinórt mikor a férjem elvágta, és az első az volt, hogy úristen milyen nagy, és nehéz, de minden rendben van?

Akkor úgy megnézni nem tudtam, de zokogtam a boldogságtól, és a fáradtságtól...

Aztán mikor hozták bebugyolálva, akkor a kis arcát, kezét néztem, és arra gondoltam, hogy mostmár meghalhatok, mert ennél gyönyörűbbet úgysem látok soha több, bármeddig élek is...:-) illetve most aztán nem halhatok meg! :-DDD

2012. ápr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az első pillana nekem a teljes testkép volt, mert úgy láttam a lábam között az asztalkán, össze volt kuporodva, láttam, hogy minden oké, kezelába megvan,és a körmei voltak amik szemet szúrtak...csúnya volt színük, aztán rámdobták -szó szerint- és akkor a tekintete volt az amit legelőször megfigyelhettem, nagyon érdekesen nézett rám, soha nem fogom elfelejteni ahogy nézett, le is lett fényképezve. Néha még most is néz így rám amikor etetem. Nekem az a pillanat volt a minden az univerzumban:)

Összességében nem láttam kifejezetten szépnek, de csúnyának sem! A körmei viszont borzalmasan rondák voltak, de majdnem minden újszülöttnek ilyen rondák....csúnya sárgás, és hosszúak voltak.

2012. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!