Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes/Vaterás anyukák,...

Teszveszes/Vaterás anyukák, Ti mennyi pénzért vennétek meg új, címkés babaruháknak darabját?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
öccáz
2012. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha újat veszek, akkor azt mindenképpen látni szeretném élőben, megfogdosni, stb.

Azért vásárolok a vaterán használt ruhákat, mert nagyon olcsón jutok hozzá, olcsóbban, mint bárhol máshol, kivéve a jó turikat persze. Ebben sajnos ugyanúgy benne van a kockázat, hogy nem látom, és utólag csalódom, de még mindig kevesebbet vesztek, mit az új ruháknál.


E mellett nem is nagyon van pénzünk új ruhákat venni, ha mégis, akkor mondjuk a Tescoban a leértékelt bodykat, melegítőket veszem meg.


A kérdésed nem egyértelmű, más áron van a body és más a 2 részes melegítő, de mint írtam, én nem hiszem, hogy vennék.

2012. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bolti ár alatt venném, mert még + a posta.
2012. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Féláron, vagy kicsit többért, mert nem tudom megnézni élőben előtte.
2012. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk 1200, vagy 1600 ft-os ruhát megvennétek 450 ft-ért? 100%pamutot.
2012. ápr. 25. 16:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem body, pulóver és nadrág.
2012. ápr. 25. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jó képet teszel fel, amin látszik a lényeg, és nekem nagyon tetszik, igen.
2012. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én annyiért megvenném,ha tetszik:)
2012. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 300-1000 Ft között szoktam vásárolni az új/keveset használt darabokat, akár egy eladótól több terméket is, hogy a postaköltség miatt is megérje. Természetesen csak 100%-os eladótól vásárolok, aki szívesen leméri a pontos méreteket, és több képet is feltölt az adott ruháról.
2012. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!